פודקאסט עושים עסקים

[עושים עסקים] מופת של אדם: חיים בקר, בעל עיטור המופת וממקימי כנף ארקיע (חלק 2 מתוך 2)

הורדת הפרק (mp3)

פרק זה הוא חלקו השני של הראיון עם חיים בקר – איש עסקים מנוסה וגיבור מלחמות ישראל (קישור לחלק הראשון). בפרק זה נשמע על מלחמת ההתשה, "משבר הטייסים" של חברת ארקיע, הקמתה של חברת פרטנר – ורעידת האדמה הגדולה בטהיטי. מראיינים: דני טימור, מנכ"ל פודקאסט ישראל ודוד אבנר, לשעבר מנכ"ל פרטנר.

האזנה נעימה!
רן


רשימת תפוצה בדואר האלקטרוניאפליקציית עושים היסטוריה (אנדרואיד) | פייסבוק | טוויטר

נותני החסות לפרק:

 


כרטיס ביקור

שם: חיים בקר

גיל:  71

ניסיון תעסוקתי: בתפקידו האחרון סמנכ"ל התפעול של פרטנר ואחד מחברי צוות ההקמה של החברה. לפני כן מנכ"ל המשביר סוכנויות, מנכ"ל יורופקאר, מנכ"ל מילת, סמנכ"ל כ"א ותפעול של ארקיע וכנף ארקיע  ואחד ממקימי כנף. מנהל מסחרי וממקימי מגור שירותי דרך ומנהל המבצעים של ברינקס ישראל .

במקביל ניהל חיימון קריירה צבאית מפוארת קצין צנחנים במילואים. כסגן לחם במלחמת ששת הימים כאשר חוליה בפיקודו הביאה למפנה בקרב על המתחם הגדודי בג'לבינה אשר ברמת הגולן – מטיילים רבים מכירים מתחם זה כבריכת הקצינים שמתחת לג'ילבון. על תפקידו בקרב זה קבל חיימון את אות המופת ומספר שעות אח"כ מספר כדורים בצוואר. במלחמת ההתשה כמתנדב (במסגרת הנמרים) חיסל מחלקת קומנדו מצרית. במלחמת יום הכיפורים כמ"פ צנחנים לחם בקרבות עמק הבכא ובמלחמת לבנון הראשונה לחם כמג"ד ומספר שבועות לאחר מינויו כמח"ט נפצע אנושות ממטען צד בלבנון.

חיימון השתקם ועל אף הפציעות פעיל במגוון ענפי ספורט, מתנדב ומבלה וידוע כמסמר הערב בכל מסיבה.

עיטור המופת באתר גבורה 

מחשבה 1 על “[עושים עסקים] מופת של אדם: חיים בקר, בעל עיטור המופת וממקימי כנף ארקיע (חלק 2 מתוך 2)”

כתוב/כתבי תגובה