מדריך הפודקאסטים הישראלי המלא

(טופס מילוי פרטים להוספת פודאקסט חדש לרשימה – בתחתית העמוד)

קישורים מהירים לקטגוריות

Topאחרבישול ואוכלדתהומורהורות וחינוךהיסטוריהזוגיות ואהבהחברהטיוליםטכנולוגיהילדיםכלכלה והשקעותמדעמוזיקהמשפטניהולסביבה וקיימותספורטעיצובעסקים ויזמותפוליטיקה ואקטואליהפסיכולוגיה ובריאות הנפשרפואה, בריאות ותזונהשיווק ופרסוםשפותתרבות ואמנות

Top

עסקים מדברים: מאחורי הקלעים של עסקים מצליחים

עסקים מדברים: מאחורי הקלעים של עסקים מצליחים

בפודקאסט אני "פותחת חלון" לשולחן העבודה שלי ומפגישה את המאזינים עם בעלי עסקים ויזמים מעוררי השראה שמשתפים אותנו בכנות בדרך העסקית והאישית אותה עברו וחולקים תובנות, כלים וטיפים. בכל פרק אני מראיינת בעל/ת עסק המספרים את מאחורי הקלעים של העסק שלהם: שלבי הגדילה, ההצלחות, הכשלונות, הדילמות העסקיות וכיצד התקבלו ההחלטות המשמעותיות שהשפיעו על העסק שלהם. מוזמנים להאזין.

RSS

עושים זיכרון

עושים זיכרון

מנקמה בגרמנים למרד וגבורה באושוויץ, מסיפורים על שגרת החיים של נשים במחנות ההשמדה ועד לסיפורים שמסתתרים מאחורי חפצים נדירים ששרדו את השואה – 'עושים זיכרון', סדרת הפודקאסטים של יד ושם בהגשת איתמר סויסה.

RSS

On the Holocaust - Yad Vashem

On the Holocaust – Yad Vashem

Nazi atrocities, and the people who fought back. 'On the Holocaust' brings new perspectives, untold stories, and unknown heroes of the Holocaust, from the historians at The World Holocaust Remembrance Center.

RSS

 מזון למחשבה

מזון למחשבה

את החקלאות הישראלית אפשר לתאר דרך הרבה מספרים. מכסות, הכנסות, הוצאות, דונמים. אבל החקלאות הישראלית זה קודם כל אנשים שחיים אותה יום-יום. ב"מזון למחשבה", הפודקאסט של אמבר על חקלאות ישראלית, נפגוש בכל פרק נושא אחר מעולם החקלאות הישראלית – סיפורים הנוגעים בחיי החקלאי, האתגרים בחקלאות הישראלית וההתמודדות איתם ונשמע גם על חדשנות בעולם החקלאות.

RSS

הספינר

הספינר

הספינר – הפודקאסט שמסביר לכם איך הפוליטיקאים מנסים להשפיע על מה שאתם חושבים עליהם, מה גורם להם להצליח, ולמה לפעמים הם נכשלים באופן דרסטי.

RSS

פרסונה - פודקאסט על חינוך עם ניב מורגנשטרן

פרסונה – פודקאסט על חינוך עם ניב מורגנשטרן

גם לכם יש תחושה שמערכת החינוך תקועה? ששום דבר לא משתנה? אז זהו, שהרבה זז והרבה משתנה אבל לא את הכל שומעים ויודעים, בדיוק בשביל זה הקמתי את פרסונה, הפודקאסט הראשון בארץ על חינוך.

​תראו, חינוך עושים אנשים, לא מערכות ולא נעליים ולכן בכל פרק אני אביא לכם מישהי או מישהו שאני חושב שהם פרסונה שמשפיעה על עולם החינוך וכדאי ליותר אנשים להכיר אותם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולחקור וללמוד יחד איך עושים חינוך בעולם החדש.

RSS

כשבגרוש היה חור

כשבגרוש היה חור

הפודקאסט שבוחן את ההיסטוריה דרך החור שבגרוש. ההיסטוריה מלאה סיפורים בהם כלכלה וכסף הם השחקנים הראשיים. הצטרפו אלי למסע בזמן אל הסיפורים המדהימים האלה.

RSS

המשחק הגדול

המשחק הגדול

”המשחק הגדול“ בא לעשות סדר. באמצעות גיאופוליטיקה ”המשחק הגדול“ מסתכל מעבר לרעש לאינטרסים והחוקים שמניעים את הזירה הבינלאומית.”המשחק הגדול“ – המדריך שלך לזירה הבינלאומית.

RSS

סקילס - מיומנויות העולם החדש וכיצד ללמוד אותן

סקילס – מיומנויות העולם החדש וכיצד ללמוד אותן

הפודקאסט יתמקד בלמידה בימינו אנו בכלל, ובמיומנויות בפרט. בכל פרק יתארח מומחה או מומחית למיומנות אחרת, וביחד נבין איך לומדים אותה ומה נדרש בשביל זה. אני מבטיח לכם שאנסה להקשות, לשאול אותם איך הם התנסו בעצמם במיומנות הזו? האם אפשר להתחיל לבד? איך אני משתמש במיומנות הזו כמנוע לצמיחה? ובאיזה שלב אוכל לספר לכל העולם שרכשתי את המיומנות הזו?

RSS

שיט של אחרים

שיט של אחרים

אתם כותבים לנו את הבעיות שלכם בחיים, ואנחנו נותנות עצות שוות

RSS

אחר

דיוני שכל

דיוני שכל

המטרה של הפודקאסט היא לנהל דיונים מעמיקים על שלל נושאים בתחום החברתי, כלכלי, פוליטי, פילוסופי, מדעי, וכל נושא חשוב אחר. אני אשתדל לארח אנשים מעניינים, עם דגש על מומחים, בעלי רקע מקצועי או אקדמי רלוונטיים לנושא השיחה. מטרה נוספת, אישית שלי, היא לנסות להינות מהחוויה של לשנות את דעתי. אני מחפש ללמוד דברים חדשים שיגרמו לי לשנות את ההסתכלות שלי על העולם, ומזמין אתכם להצטרף לחוויה.

RSS

חיות רילוקיישן

חיות רילוקיישן

שיחות על רילוקיישן מנקודת מבט חיובית. לימור ושיר מדברות על חווית הרילוקיישן. כל פרק דן באספקט אחר בנושא החיים מחוץ לישראל, בקשיים הכרוכים בו, וברעיונות לדרכי התמודדות.

RSS

כל התשובות מוקלטות

כל התשובות מוקלטות

ברוכים הבאים לגרסא הרדיופונית של "כל התשובות נכונות". כן, הזה מהפייסבוק – אבל באוזניים שלכן

RSS

כנפי רוח

כנפי רוח

פודקאסט תעופה. לטייסים, חניכים, וכל מי שעבורו השמיים הם לא הגבול

RSS

מדברים אסיה

מדברים אסיה

RSS

מדרום תיפתח הטובה

מדרום תיפתח הטובה

ראיונות עם יזמים חברתיים בדרום
+ פרקי בונוס בנושאים מעניינים אחרים

RSS

מה ביונסה הייתה עושה

מה ביונסה הייתה עושה

פודקאסט על רווקות, זוגיות, דייטינג, חברות, דימוי גוף, דיכאון, חרדה, קומדיה ורפרנסים ל"סקס והעיר הגדולה" כי איך אפשר בלי?

RSS

ממרמיק! – עמותת בוגרי ממרם

ממרמיק! – עמותת בוגרי ממרם

MamraMic – The new Podcast by Mamram Alumni Association. Have fun!

RSS

מקשיבים לכלבים

מקשיבים לכלבים

מדברים על כלבים- איך הם חווים את העולם,איך מאמנים אותם ביעילות ועדינות, איך לומדים להקשיב גם להם והכי חשוב:
איך אפשר לחיות איתם יותר בכיף!

RSS

נפולת של נמושות

נפולת של נמושות

בכל פרק של נפולת של נמושות (פודקאסט כי נשבר הזין) מנסה מוקס ממקום מושבו בברלין הרחוקה לשכנע את חברו הערנב (ללא הצלחה) שהגיע הזמן לעזוב את ישראל למקומות עם מילקי זול יותר.

RSS

נקודת ההתחלה

נקודת ההתחלה

כשירדן מרציאנו הייתה בת 5‪.‬5 היא עברה תאונת דרכים קשה ששינתה את חייה לתמיד, לאחר 15 שנה אחרי היא מחליטה לחזור אל נקודת ההתחלה כדי לנסות להשלים עם עברה ולהניח לו מאחור.

RSS

ס'עמק

ס'עמק

עמק הסיליקון, איתי ואפי מדברים על דברים שמעניינים רק אותם.

RSS

סוגרים פינות

סוגרים פינות

סוגרים פינות עם חנן כהן ואחי אבנון

RSS

סודה ולימון

סודה ולימון

.פודקאסט ראיונות ורעיונות בלי חוקים לאנשים שיודעים מה טוב.

RSS

עושים שיחה

עושים שיחה

שמעון פרנס מארח אנשים מרתקים לשיחות אינטימיות.

RSS

עושים רכב

עושים רכב

סיפורים מרתקים על העבר, ההווה והעתיד של כל מה שנוסע על גלגלים. מגיש: בועז קורפל, עיתונאי רכב, פרשן ושדרן ספורט מוטורי.

RSS

עושים תמוות

עושים תמוות

הפודקאסט שעוסק בנושאים שנוגעים לכולנו וכולנו מנסים להדחיק, מביא לכם את הסיפורים הכי מרתקים העוסקים בתחום דרכו האחרונה של אדם. מוגש בחסות עלי שלכת, בית לוויות מודרני העוסק בקבורה אזרחית, שריפת גופות, טקסי לוויה ואזכרה, מפעלי הנצחה, אדמיניסטרציה וטיפול בירוקרטי.

RSS

על הדרך

על הדרך

מה גורם לאנשים לקום בבוקר בשביל לעשות שינוי בעולם? מה גורם להם להחליט לפעול? ומה הרעיון הגדול שמנחה אותם? בפודקאסט החדש שלנו "על הדרך", נזמין לראיון עם העיתונאית וחברת רשת מעוז רוני לינדר, חבר או חברת רשת מעוררי השראה, על ההשפעה שלהם ועל איך נראית הדרך שעשו.

RSS

המעיין

המעיין

עומר זיו ויזהר דמטר, שני מדריכי טיולים, מדברים על טרקים וכל מה שמעבר

RSS

הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס

הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס

טל ברמן ואביעד קיסוס מביאים אליכם בכל בוקר את ענייני היום והשעה, אירועים חדשותיים ואקטואליה מזווית ייחודית, משעשעת ומרעננת לצד פינות קבועות.

RSS

Vetalk – מדברים וטרינריה

Vetalk – מדברים וטרינריה

ד״ר ירון מזון וד״ר שירלי פורמנסקי, וטרינרים, בעלי אהבה לבעלי חיים, לכתיבה ולאומנות הסיפור, בפודקאסטים מרתקים החושפים את המאזינים לעולם הרפואה הווטרינרית שלהם

RSS

בישול ואוכל

אוכל ישראל

אוכל ישראל

פודקאסט האוכל של גיל חובב עם המלצות על המסעדות הכי טובות בארץ, מתכונים עונתיים ועוד שפע טיפים טעימים

RSS

Food Cast by Strauss שטראוס

Food Cast by Strauss שטראוס

העיתונאי ומבקר האוכל (ערוץ 13, ״מדבר מהבטן״) עמית אהרנסון משוחח בכל פרק עם דמות מעניינת שיש לה זווית אחרת על תזונה ואורח חיים.

RSS

אנזל ולוקסי - לדבר זה לא משמין

אנזל ולוקסי – לדבר זה לא משמין

המקום לאנשים שמדברים אוכל, נושמים אוכל, שותים אוכל ואוכלים אוכלכאן תוכלו להקשיב למה חדש בעולם הקולינריה הישראלי והעולמי. לקבל מתכונים מדליקים לאוכל מעניין, לשמוע ראיונות עם מסעדנים, מגדלים, חקלאים ועוד.

RSS

סרוויס

סרוויס

תוכנית האוכל השבועית של כאן. שיחות עם השפים המובילים על חומרי הגלם הטובים והתופעות המעניינות של עולם הקולינריה. זכויות מסעדנים, חמוצים ומותססים ,אוכל מטוסים, שפים בחו"ל וגם מתכונים. מגישה ועורכת רונה גרשון תלמי

RSS

דת

בין השמשות

בין השמשות

תכנית ראיונות אישית בהגשת דב אלבוים. בתפר העדין בין קודש לחול, אלבוים נפגש עם אנשים מכל תחומי החיים, לשיחה אינטימית על משמעות המושג "קודש" עבורם, ועל חווית השבת בחייהם כיום ובזיכרונות הילדות שלהם.

RSS

דף יומי לנשים

דף יומי לנשים

Hadran.org.il is the first and only site where one can hear a daily Talmud class taught by a woman. The classes are taught in Israel by Rabbanit Michelle Cohen Farber, a graduate of Midreshet Lindenbaum’s scholars program with a BA in Talmud and Tanach from Bar-Ilan University. Michelle has taught Talmud and Halacha at Midreshet Lindenbaum, Pelech high school and MATAN. She lives in Ra’anana with her husband and their five children. Each morning the daf yomi class is delivered to a cadre of adult women in Ra’anana and then immediately uploaded and available for podcast and download.

RSS

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

פודקאסט על יהדות ויהודים

RSS

התוועדות

התוועדות

העיתונאי מנדי גרוזמן מארח על כוסית משקה חרדים וליטאים, מתנגדים ומזרוחניקים, שחושפים את כל האמת על המגזר החרדי – כולל הדירוג המלא של הטישים הסודיים

RSS

חיי עולם

חיי עולם

שיחות מוקראות מתוך הספר "חיי עולם". הספר "חיי עולם" הוא פרי ליקוט של שיחות שנאמרו בהמלך שנים אחדות. במשך השנים הללו התחלף קהל השומעים, וגם האומר עצמו נשתנה. לתורה חיי עולם ותמיד נוצרים בה פירושים חדשים – לא רק כי פנים רבות לה, אלא גם משום שאנו מתחדשים בכל יום ויום.התורה היא ספר תולדות אדם, ספר המסםר לא רק את שהיה ושעתיד להיות, אלא גם את סיפור חיינו-אנו. כפרטים, היא מורה לנו את הדרך בה נלך, משום כך ניתנה היא להידרש בכלל, בפרט ובפרטי פרטות לכל נפש מישראל, וכך נעשית היא אספקלריה מאירה ממש.

RSS

לומדים עם הרב שניאור אשכנזי

לומדים עם הרב שניאור אשכנזי

בואו לגלות את הסודות הכי מדהימים מאחורי פרשת השבוע, עם התובנות המחכימות והסיפורים המרתקים שנוגעים עמוק בתוך הלב.הרב שניאור אשכנזי הוא שליח הרבי ורב בית הכנסת המרכזי בראשון לציון.

RSS

מה שלא סיפרה לי הגננת

מה שלא סיפרה לי הגננת

Weekly podcast on Parashat Hashavua – פודקאסט שבועי על פרשת השבוע

RSS

ספק

ספק

אנשי אמונה מדתות שונות מתכנסים לשיחה על החומרים של החיים

RSS

אש זרה

אש זרה

מדי יום נדב הלפרין יוצא למסע שמפגיש את עולם הקודש והחול

RSS

בסוד הדברים

בסוד הדברים

שיעורי הרב יובל הכהן אשרוב בנושאים שונים של רפואה טבעית, קבלה, והתפתחות פנימית.

RSS

זכות השתיקה

זכות השתיקה

פודקאסט זכות השתיקה בהגשת יעקב אורלופסקי זכות השתיקה בא להציע גישה יהודית לאדם המאמין על התהליכים הקורים בארץ ובעולם.

RSS

קוראים בשאלה

קוראים בשאלה

קוראים בשאלה – פרשת השבוע בעיניים חילוניות של יוצאים בשאלה

RSS

ישיבת ההסדר ירוחם

ישיבת ההסדר ירוחם

סדרות בנושאים שונים מבית ישיבת ההסדר ירוחם

RSS

מתוך הסנה - שיחות על מחשבה יהודית

מתוך הסנה – שיחות על מחשבה יהודית

שיחות על מחשבה יהודית, המשוחחים הם מנחם נאבת ושלמה טייטלבאום. השיחות נוגעות במגוון נושאים מהותיים במחשבה יהודית. השיחות הן חופשיות, ומפעם לפעם נוגעות בנושאים אקטואליים.

RSS

הומור

טייכר וזרחוביץ'

טייכר וזרחוביץ'

תכנית המערכונים של שרון טייכר וערן זרחוביץ' ברדיו תל אביב

RSS

יאיר ניצני – מרים גבה

יאיר ניצני – מרים גבה

הטור "מרים גבה" של יאיר ניצני מתפרסם מדי יום שישי במוסף "שישבת", בישראל היום וזוכה להצלחה גדולה בקרב קוראי העיתון והשכנים. יאיר ניצני נולד בבאר שבע, התחנך בחיפה, התחתן בתל אביב ואכל שיפודים באור יהודה. חלומו הגדול הוא להיות נהג אוטובוס ולהוביל תיירים במסלול חייו. הוא חבר בלהקת תיסלם, וחתום על דאחקות ושיגועים שנכנסו לפנתיאון הבידור הישראלי כמו שיר המנגל, שגריר עיראק בישראל באסם עזיז וכמובן האשם תמיד. בטלוויזיה הוא הנחה את תכנית הסאטירה "אחורי החדשות", ואת תכניות התרבות "הינשופים" ו"קצת גבוה", שבהן הוא נאלץ להציג חזות של אינטיליגנט בניגוד לרצונו. בשנת 2012 יצא לאור ספרו "מרים גבה" המבוסס על טוריו בעיתון, והוא בהחלט הרים כמה גבות בברנז'ה, אבל כמו שניצני אומר : "זה שמעולם לא קראתי ספר, לא הפריע לי לכתוב אחד".

RSS

מאחורי כל צחוק

מאחורי כל צחוק

106.2fm

RSS

יואב על החדשות

יואב על החדשות

החדשות בישראל מורכבות ואין מי שיסביר אותן ברמה הכי בסיסית. אבל ממש בסיסית. בכל שבוע יפגש יואב עם קומיקאי אחר שאין לו מושג ב-כ-ל-ל בארועי היום כדי להסביר לו את הסוגייה המרכזית עליה מדברים השבוע

RSS

הורות וחינוך

הורימובדים

הורימובדים

המטרה שלנו להרחיב את הידע שלנו בנושאים שמעניינים אותנו כהורים עובדים. לשתף בהתמודדויות היומיומיות שלנו כהורים, בקשיים ובחוויות הנעימות, ולנסות להבין את עצמנו ואת הילדים שלנו. אנחנו רוצים להעמיק בנושאים שקשורים בהורות, ובהורות בשילוב עם עבודה, ולהציע דרכי פעולה וכלים להורים.

RSS

פרסונה - פודקאסט על חינוך עם ניב מורגנשטרן

פרסונה – פודקאסט על חינוך עם ניב מורגנשטרן

גם לכם יש תחושה שמערכת החינוך תקועה? ששום דבר לא משתנה? אז זהו, שהרבה זז והרבה משתנה אבל לא את הכל שומעים ויודעים, בדיוק בשביל זה הקמתי את פרסונה, הפודקאסט הראשון בארץ על חינוך.

​תראו, חינוך עושים אנשים, לא מערכות ולא נעליים ולכן בכל פרק אני אביא לכם מישהי או מישהו שאני חושב שהם פרסונה שמשפיעה על עולם החינוך וכדאי ליותר אנשים להכיר אותם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולחקור וללמוד יחד איך עושים חינוך בעולם החדש.

RSS

משמעת – מתוך 50 גוונים של למידה

משמעת – מתוך 50 גוונים של למידה

יגאל אפרתי (מאמן אישי) וסלבה גרבר (מתאמן אישי) מדברים על למידה

RSS

נתינה מהלב

נתינה מהלב

תוכניתה של וובעלם מקונן, אשת חינוך, מאמנת וסופרת.המקום בו תקבלו ייעוץ, הנחייה והדרכה בנושאים אישים, חברתיים, חינוכיים ותרבותיים.

RSS

משפחות או יותר

משפחות או יותר

פודקאסט העוסק בתא המשפחתי בעידן הפוסט מודרני, בהגשת עמליה חציר, מטפלת זוגית ומשפחתית בעלת ותק רב ועשרות שנות ניסיון, מחברת הספר "לאמא שלי יש עיניים מקולקלות". עמליה לוקחת אותנו לטיול בין ובתוך מערכות יחסים, מאפשרת לנו להציץ מקרוב על הדשא של השכן וחושפת בפנינו סיפורים אישיים של משפחות שונות – כאלו השמורים לספת הטיפולים. והכל, מנקודת מבטה הייחודית של אמא במשרה מלאה, שהיא גם אישה עיוורת.
יוצרת ומגישה: עמליה חציר. עריכה ספרותית: דינה ריפמן. עריכה לשונית: ריקי דסקל. עריכה טכנית: אלעד לוין. מפיק בפועל: נועם אקוטונס.
מבית היוצר של הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה, המרכז לתרבות מונגשת.

RSS

Game Story

Game Story

Board games and Therapy and Education

RSS

MindEd - חינוך בעולם החדש

MindEd – חינוך בעולם החדש

העולם החדש מלא באתגרים ואפשרויות. הטכנולוגיה, תנופת היזמות וההגשמה העצמית, השינויים המהירים וצורות התקשורת המתחדשות הם רק חלק מכל הטוב שקורה סביבנו. חינוך בעולם החדש לא מתקיים רק בבית הספר. גם בחיינו הבוגרים, גם מחוצה לו, אנחנו מתפתחים ומשנים את דפוס החשיבה שלנו. חישבו על האנשים שאתם מכירים, שעובדים איתכם – כמה מהם עוסקים בצמיחה, התחדשות, פיתוח ולמידה? החל ממנהלים, מדריכים ויועצים ועד לאנשי שיווק ומנהלי קהילות.
בפודקאסט אנחנו נפגוש אנשים חינוכיים מהעולם החדש. אנחנו נלמד מהם מה הם עושים אחרת, איך הם צומחים בעצמם ועוזרים לסביבה שלהם לצמוח.

RSS

אמא אמא

אמא אמא

Podcast by Einat Nathan

RSS

בוסטר

בוסטר

מה קורה לתשוקות שלנו כשאנחנו הופכים להורים, האם להכניס הביתה מדריך אנרכיסטי לילדים ולמה בית מבולגן זה בית נורמלי? אור ברנע ואור אלתרמן-ברנע פותחים את האריזה המשפחתית ומדברים על כל מה שמעניין הורים והורים שבדרך

RSS

בייבי סטורי

בייבי סטורי

הלידה היא הפרק הראשון בסיפור החיים שלנו. הפודקאסט החדש מבית היוצר של סטורי, מגיש לכם סיפורי לידה מרגשים מפי אמהות טריות וותיקות.​​​ איך זה מרגיש כשתינוק חדש מצטרף למשפחה? על מה חושבת האם בזמן הלידה? מה בדיוק קרה ביום שבו יצאנו לאוויר העולם? הצטרפו אלינו והאזינו לסיפורים מרתקים ולתובנות אינטימיות ואמיתיות המסופרות בגוף ראשון.

RSS

בסיס האם

בסיס האם

פודקאסט על המסע הרגשי של האמהות שלנו, על איך להתחבר אל הבסיס שלנו ממקום של קבלה וחמלה עצמית

RSS

דר' אמא

דר' אמא

ד״ר אמא הוא פודקאסט אשר מחבר בין שני עולמות, לכאורה מנוגדים, ביצירתיות מרתקת: עולם האימהות היומיומי, הפשוט והאינטואיטיבי, פוגש את העולם האקדמי במגרש של הגדולים. שני העולמות נפגשים על סט הפודקאסט לדיאלוג משותף ואמיץ. אימהות וחינוך ביתי מקבלים משמעות רחבה ואחרת. ספקטרום האימהות מאפשר לכל אם למקם את עצמה על רצף של זמינות ומעורבות בחיי הילדים, תוך כדי הבנה עמוקה של המושג 'אם טובה דיה' אשר מאפשר שחרור מרגיע מאשמה

RSS

טפאס – מנות קטנות של למידה

טפאס – מנות קטנות של למידה

אם אתם אוהבים ללמוד, אבל בכיף שלכם, לא בכוח, אם אתם מבינים שבעולם הזה חייבים כל הזמן להתחדש, או אם אתם עסוקים בלהעביר מסרים ותכנים- בפודקסט הזה תוכלו לשמוע על דרכי למידה בעולם החדש.

RSS

מדברים פסיכומטרי – יואל גבע

מדברים פסיכומטרי – יואל גבע

יואל גבע פסיכומטרי

RSS

בייבי פודקאסט

בייבי פודקאסט

"בייבי פודקאסט" מבית מטרנה והארץ Labels – כל מה שצריך לדעת על תזונת תינוקות

RSS

עושות הורות

עושות הורות

שירי בכר, מנחת הורים, ונני פינקלשטיין, יוצרת תוכן, בפודקאסט אותנטי ושנון על אתגרי ההורות והכלים המעשיים שכדאי להכיר, עבורנו, ובעיקר עבור הילדים שלנו

RSS

בית הספר של המחר

בית הספר של המחר

בפודקאסט ׳בית ספר לסמבה׳ מציג דר׳ צבי לירז מארג של שיחות אודות חינוך חדשני ולמידה מערבת ופעילה, עם תלמידים שלו בעבר ובהווה, עם מורים ועם מנהלים, עם שותפים ומפתחים, מהאקדמיה ומהשדה.

RSS

תוכנית למידה

תוכנית למידה

ניצן ואלירן מדברים על למידה בארגונים ובכלל, ואיך הם מפתחים אותה

RSS

חידת האדם - פודקאסט אנתרופוסופיה וחינוך ולדורף

חידת האדם – פודקאסט אנתרופוסופיה וחינוך ולדורף

חידת האדם הינו פודקאסט מבית הוצאת אדם עולם העוסק באנתרופוסופיה ובחינוך ולדורף. הפודקאסט עוסק באנתרופוסופיה הן כתפיסת עולם רוחנית והן כזרם תרבותי בעל השפעה על המציאות בישראל ובעולם.

RSS

היסטוריה

דברי הימים

דברי הימים

הסכת על המקרא והמזרח הקדום

RSS

אבני הדרך של אתרי המורשת

אבני הדרך של אתרי המורשת

106.2fm

RSS

איפה היית ב-48

איפה היית ב-48

סיפורה של המדינה הוא הסיפור של האנשים שחיים בה, מי שעלו והקימו, עבדו ולמדו, עלו והגשימו. מי שגרים בעיר הגדולה או במושב הקטן, בעיירת הפיתוח ובקיבוץ. באמצעות סיפורי חיים המסופרים בגוף ראשון אנחנו זוכים להצצה אל פרקים נבחרים בעברה של המדינה ולנקודת מבט מעניינת אל העתיד.
הפיקו וערכו: יואב גלזנר וגידי שפרוט.

RSS

ארץ ישראל מבעד לזכוכית

ארץ ישראל מבעד לזכוכית

מדינת ישראל אמנם רק בת 70 אבל כבר לפני שני מליון שנים ארץ ישראל הייתה בית לעמים רבים בני תרבויות ואמונות שונות. בפרקים השונים נבחן את ההיסטוריה האנושית בארץ ישראל דרך תצוגות הקבע של אגף הארכיאולוגיה במוזיאון ישראל בירושלים. מהאדם הזקוף הראשון ששכן בעובּדיה בעמק הירדן, דרך חצור שהייתה עיר משגשגת בכנען, אל כתובת בית דוד מתל דן ועד לגרפיטי הצלבני באשקלון.
בעזרתם של אוצרי המוזיאון נסקור בכל פרק כמה חפצים, חלקם יחידים במינם וכולם חלק מהסיפור המרתק של ארץ ישראל.

RSS

דברים שפיספסתי בשיעור של שמונה וחצי בבוקר

דברים שפיספסתי בשיעור של שמונה וחצי בבוקר

הפודקאסט שישלים לך את כל מה שפספסת. מגישה: מיכל פורת

RSS

הסכת עולמי עם יצחק נוי

הסכת עולמי עם יצחק נוי

מדי שבוע מביא יצחק נוי סיפור מההיסטוריה של ארץ ישראל, העם היהודי והעולם

RSS

העשירייה

העשירייה

ראיונות עם אנשים שאני הבוידעם של הזכרונות שלהם

RSS

הפודקאסט של היסטוריה גדולה בקטנה

הפודקאסט של היסטוריה גדולה בקטנה

הפודקאסט של היסטוריה גדולה בקטנה: ראיונות עם חוקרים וחוקרות מתחומי היסטוריה שונים מהארץ והעולם.

RSS

הפודקאסט של התנך

הפודקאסט של התנך

הפודקאסט של התנ״ך : ד״ר ליאורה רביד חושפת את האמת המרתקת שמאחורי הסיפורים התנכיים המוכרים

RSS

יום הזיכרון לשואה ולגבורה

יום הזיכרון לשואה ולגבורה

כאן תרבות מציינים את יום הזיכרון לשואה ולגבורה

RSS

מה יש בזה

מה יש בזה

קובי מלמד ואלעד יצחקיאן יורדים לעומקם של סיפורים מופרכים שקרו באמת

RSS

מינהר הזמן

מינהר הזמן

ההיסטוריה זוכרת את האנשים הגדולים, אך היא מושפעת מאינספור איזוטריות שנשכחו. ערן מינהר מוביל אותנו אל הדמויות והסיפורים שלא תמצאו בספרים

RSS

מלחמת העולם השנייה

מלחמת העולם השנייה

סיפורה של מלחמת העולם השנייה. מדוע פרצה, מדוע יפן גררה את ארה"ב למלחמה ומדוע היטלר תקף את רוסיה. 30 פרקים המספרים את סיפורה של המלחמה ברצף כרונולוגי שיאפשר לכל אחד, מגיל העשרה ומעלה, ללמוד את סיפורה של המלחמה הגדולה ביותר בתולדות האנושות, שממשיכה להשפיע עלינו עד היום.

RSS

סיפור אחר לזכר שירה בנקי

סיפור אחר לזכר שירה בנקי

סיפורן של דמויות יוצאות דופן בהיסטוריה שפעלו למען האחר. הסכת בהפקת ארגון "דרך שירה בנקי"

RSS

קדמא

קדמא

קדמא – פודקאסט על אנשים וארועים בהיסטוריה היהודית עם נעם אשכולי

RSS

קטעים

קטעים

קטעים – לשעבר קטעים בהיסטוריה – מספר סיפוריים היסטורים מרתקים בליווי מוזיקה מתאימה. רוב התכנים מתאימים לכל המשפחה. רוצים לדעת מי היו נפוליאון, לאונרדו דה וינצי, בר כוכבא ואחרים? רוצים לשמוע ראיונות מרתקים?

RSS

עושים היסטוריה

עושים היסטוריה

מדע, טכנולוגיה והיסטוריה. הפודקאסט המצליח בישראל.

RSS

עושים תנך

עושים תנך

מסע היסטורי אל תקופת המקרא.

RSS

בגרות דרך האזניים

בגרות דרך האזניים

בגרות דרך האוזניים הוא פרויקט משותף של רכס פרויקטים חינוכיים ושל פודקאסט ישראל מדיה בע"מ. הפודקאסט מיועד לתלמידים הניגשים לבחינות הבגרות.

RSS

מיטען חשמלי

מיטען חשמלי

מיטען חשמלי: פודקאסט על העבר, ההווה והעתיד של חברת החשמל. מגיש: יוסי מץ

RSS

שוות להכיר

שוות להכיר

הסדרה תציג 15 נשים שעשו משהו יוצא דופן, בין השאר בתקופות בהן החברה הגברית ציפתה מנשים לטפל במשק הבית ובילדים בלבד

RSS

פרות קדושות - מיתוסים ישראליים עם יזהר באר

פרות קדושות – מיתוסים ישראליים עם יזהר באר

יזהר באר ואורחיו בוחנים באופן ביקורתי מיתוסים ישראליים שאמיתותם לא הובררה עד הסוף

RSS

יחידים במינם

יחידים במינם

יחידים במינם – הפודקאסט שיציג לכם, מדי פרק, את סיפורה של דמות מרתקת כלשהי: הרפתקנים פורצי דרך, כופרים בעיקר ומורדים, סופרים לא שגרתיים, שחמטאים משונים, פילוסופים יוצאי דופן ושלל גיבורים חריגים ונשכחים, יותר או פחות.

RSS

דברים שפספסתי בשיעור של 8:30 בבוקר

דברים שפספסתי בשיעור של 8:30 בבוקר

הפודקאסט שישלים לכם את כל מה שפספסתם/ן. בכל פרק נעסוק בנושא, סוגייה, תיאוריה או סיפור אחר.

RSS

ארץ עתיקה

ארץ עתיקה

ארץ עתיקה הוא הפודקאסט שכולו עתיקות, ארכיאולוגיה ואנשים. המקום שבו העבר פוגש את ההווה. בפודקאסט שלנו נערוך שיחות עם הארכיאולוגים המומחים שלנו על כל העולם הקדום בארץ ישראל, המזרח התיכון והעולם כדי לנסות ולהכיר יותר את התרבויות שחיו כאן לפנינו באמצעות הסיפורים שלהם, החפצים שלהם, השרידים שלהם ועוד.

RSS

זוגיות ואהבה

יחסינו לאן עם פאולה וליאון רוזנברג

יחסינו לאן עם פאולה וליאון רוזנברג

פאולה וליאון רוזנברג מגישים פודקאסט שמציף ומתמודד עם השאלות הכי קשות שיש סביב יחסים. אף מילה על ילדים, הורות וחינוך – רק על מה שביניכם.

RSS

מחפשים מקום

מחפשים מקום

מתחת לפני השטח רוחשים רחשים של אנשים שלא מוכנים לחיות כמו אחרים. "מחפשים מקום" הוא פודקאסט לאנשים שמחפשים את המקום שלהם בעולם הזוגי. שמחפשים את הדרך לחיות בפתיחות, בכנות ובאושר. אלון ויעל (שמות בדויים) חיים בנישואים פתוחים (לא אחד לשניה) ומדברים על האספקטים השונים בזוגיות ובאורח החיים שהם בחרו. יש עליות, יש ירידות, יש יתרונות, יש חסרונות. נדבר על כולם. יש שאלות?

RSS

Get A Room

Get A Room

GET A ROOM – Podcast. Online dating, conscious sexuality and relationships

RSS

בשביל הזוגיות נוגה ואריאל טמיר

בשביל הזוגיות נוגה ואריאל טמיר

זוגיות ומיניות אלו תחומי העשייה שלנו ועל זה נדבר בפודקאסט בצורה קלה נגישה וישימה. אומרים שבזוגיות צריך לעבוד קשה ואנחנו פחות מסכימים.

RSS

MG – תקשורת יחסים מיניות

MG – תקשורת יחסים מיניות

הפודקאסט הלוהט של מרב גלבוע

RSS

חברה

Chegg אפ.אמ

Chegg אפ.אמ

תכנית בידור על החיים בהייטק … כפי שאתם רוצים שיהיו! הילה, יוני ויהודה מדברים על הכל מחדר המוזיקה של צ׳ג ישראל. על החיים של הייטקיסטים: הסיפורים, האתגרים, המה-אנחנו-עושים, החזונות שמניעים אותנו, ואיך מחנכים את הילדים ואת עצמנו לעתיד.

RSS

מעלה בטוב

מעלה בטוב

דנה רגב בראיונות עם מומחים ובעלי ידע בתחומי חיים שונים: עבודה, טכנולוגיה, גוף, הורות, זוגיות, התפתחות אישית, כסף ועוד. השיחות מאפשרות לנו להכיר כלים לשיפור חיינו, וגם לעורר שיח, לאתגר פרדיגמות, ולאפשר בחירה.
באנו להנות ולהיטיב. אז איך עושים את זה בעידן טכנולוגי, מודרני, מהיר?

RSS

סיפור ישראלי

סיפור ישראלי

בכל פרק של התוכנית נביא לכם כמה סיפורים סביב נושא אחד משותף. אנחנו מקווים שהסיפורים יצחיקו אתכם, יעציבו אתכם, שהם יהיו דרמטיים, שמחים, מעניינים, נוגים או מחדשים. אבל מה שבטוח זה שלא תוכלו לשמוע סיפורים כאלה בשום מקום אחר – לא חדשות, לא אקטואליה, לא ביבי או ציפי, בנט או לפיד, לא מועצת הביטחון או אחמדינג'אד. במקום זה, אצלנו תשמעו סיפורים יומיומיים, על אנשים רגילים לגמרי, כמונו וכמוכם. לרב אלו יהיו סיפורים אמיתיים, אך נביא גם יצירות ספרותיות מפי סופרים ואמנים. "סיפור ישראלי" ישמש פלטפורמה ליוצרים צעירים, אבל גם במה לאמנים ידועים – כמו אתגר קרת, רשף לוי ואחרים – להשמיע חומר חדש.

RSS

סיפורים מהניידת

סיפורים מהניידת

ממז"פ ועד ימ"מ, מחדרי חקירות ועד חילוץ בני ערובה, מפושעים נאצים ועד טרור מקומי, מההיסטוריה ועד ההווה – זוהי סדרת פודקאסטים על מורשתה של משטרת ישראל, בהגשת יותם שטיינמן.

RSS

סליחה על השאלה – ההסכת

סליחה על השאלה – ההסכת

ההסכת (פודקאסט) שמלווה את העונה השנייה של סליחה על השאלה. אהוד מאיר בשיחה אישית ונטולת דרמה, עם הדמויות הכי אמיתיות וכנות שהשתתפו בפרק השבועי של סדרת הדוקו-ריאליטי מבית "כאן".

RSS

עבר פלילי

עבר פלילי

סדרת הפודקאסט- פשע של ישראל. ניתוח כירורגי לפשעים, מתחילת הארוע עד לגזר הדין- ועוד הרבה מעבר. יוצרת ומגישה: דנה הילמן

RSS

עושים פשיעה

עושים פשיעה

דנה הילמן מזמינה אתכם לבקר בצידה האפל של האנושות: פשעים, חקירות ומשפט.

RSS

שיפט באוויר

שיפט באוויר

בפודקאסט שיפט באוויר – SHIFT אנחנו מדברים עם אנשים שעושים דברים מעניינים עם הציבור בדרך לשינוי חברתי

RSS

סיפור משפחתי

סיפור משפחתי

תוכניות רדיו דוקומנטריות על משפחות וגיבורים אמיתיים

RSS

מוזה סטוריז

מוזה סטוריז

סיפורים אמתיים מתוך החיים כפי שסופרו מול קהל חי על במות שונות בארץ

RSS

DataPoint - The Taub Center Podcast

DataPoint – The Taub Center Podcast

In the Taub Center’s podcast we zoom in from Israel’s bigger socioeconomic trends to real stories. Who are the people – the millions of data points – who stand behind the numbers? How do their individual journeys embody or complicate the trends we see at the macro level?

RSS

בשירות הציבור

בשירות הציבור

קרן וקסנר משיקה את הפודקאסט ״בשירות הציבור״ בו ישתתפו בכירי המגזר הציבורי, בוגרי תוכניות קרן וקסנר, העומדים בחזית המאבק במשבר הקורונה, לשיחות על חשיבות השירות הציבורי בימי משבר ובימים שיבואו אחריו.

RSS

Two Nice Jewish Boys

Two Nice Jewish Boys

Two Nice Jewish Boys is a weekly Israeli podcast in English. Naor Meningher and Eytan Weinstein offer you a glimpse of Israel and some of the interesting people here.

RSS

היום שאחרי קורונה Day after Corona

היום שאחרי קורונה Day after Corona

מגפת הקורונה משנה את חיינו בדרכים שאנחנו רק מתחילים להבין. איך ייראה העולם כשנצא ממנה? האם נחזור לגעת זה בזה? האם הפוליטיקה העולמית תישאר אותו הדבר? האם נתכנס יותר ויותר למרחב הווירטואלי? מיטב הפינות מ״כאן תרבות״ שעוסקות בחיים שאחרי הסגר

RSS

שידורי המגיפה

שידורי המגיפה

התוכנית החדשה שלנו "שידורי המגפה" מארחת מדי פרק אורח מיוחד, מומחה בתחומו, במטרה לייצר שיח עדכני ומחדש בנושאי תרבות וחברה בימי הבידוד החברתי ועידן הקורונה. יוהונתן קאופמן-עדין נר-דוד-עומר טויב

RSS

זום אין: שיחות בימי קורונה

זום אין: שיחות בימי קורונה

מאיה קוסובר בשיחות קצרות עם מגוון של אנשים ונשים. איך עוברים עליהם הימים, מה המחשבות שעוברות בראש, למה הם מתגעגעים, ומה בכל זאת מעודד, מצחיק ומשמח

RSS

אפקט קורונה

אפקט קורונה

רן בנימיני עם כל מה שצריך לדעת על המשבר הנוכחי, כל החלקים שמרכיבים את הפאזל הזה, מכל זווית חשובה ומעניינת.

RSS

מדרום תיפתח הטובה

מדרום תיפתח הטובה

ראיונות עם יזמים חברתיים בדרום + פרקי בונוס בנושאים מעניינים אחרים

RSS

משפחה ותיקה

משפחה ותיקה

פודקאסט חדש בנושא זקנה ומשפחה. מיועד לתת מידע, כלים ותמיכה לאוכלוסייה המבוגרת ובני משפחה מטפלים. מופק ע"י עו"ס סנדרה וינוגרד מאגף היעוץ לאזרח הוותיק ומשפחתו במוסד לביטוח לאומי וכשירות לציבור.

RSS

המצב הפוסט אנושי

המצב הפוסט אנושי

פודקאסט על טכנולוגיה, תרבות ורוח מנקודת מבט רב תחומית, על העתיד שכבר כאן אך עוד לא מספיק נפוץ

RSS

תודעה וחדשנות בקריירה ואמהות

תודעה וחדשנות בקריירה ואמהות

כלים ורעיונות חדשניים לשינוי בתודעה שפותחים אפשרויות חדשות לכל אמא שרוצה להתקדם מקצועית, בעסק או בקריירה, ולקבל תגמול בהתאם. גם כשהיא בהריון או אחרי לידה

RSS

אבא אני אוהבת אותך

אבא אני אוהבת אותך

אבא, אני אוהבת אותך הפודקאסט לילדים שבעצמם הורים ורוצים לשמוע ולהשמיע את הסיפור שלהם על אבא… אימא… בתוכנית נדבר על רגעים מרגשים ורגעים קשים. על התמודדות עם שינויים ועל היפוך התפקידים, על סדר עדיפות ועל מרוץ החיים ו… גם על רגעים גדולים או קטנים….ואני מבטיחה שלא יהיו עצות וגם לא מתכונים מנצחים,בתוכנית שלי אני שואלת המון שאלות .שאלות שיאפשרו לכם לראות זוויות נוספותמהניסיון שלי, לפעמים מספיק נקודת מבט אחת כדי לשנות את התמונה כולהו… מי אני?אישה שמאמינה שהחיים הם אוסף של חוויותומשתדלת לאסוף את הטובות

RSS

מדברים שליחות

מדברים שליחות

הפודקאסט היחיד שנותן במה לשליחים עבור השליחים. אנחנו מראיינים שליחים בעבר או בהווה, שישתפו בחוויית השליחות שלהם. רבות מהחוויות הללו הן משותפות, רבות מהן – ייחודיות. בין אם אתם חושבים לצאת לשליחות, נמצאים בשליחות או שכבר הייתם בשליחות – תוכלו למצוא כאן השראה, תובנות חשובות, וטיפים באמצעות סיפוריהם של השליחים.

RSS

womancast למילים יש כוח

womancast למילים יש כוח

כל שבוע תצא איתי למסע אישה אחרת עם מילים שייגעו, עם המילים והקול הייחודי שלה. ואם נקשיב טוב בין השורות, נשמע את המילים הכי עוצמתיות, מילים שיישארו איתנו לתמיד.

RSS

הנישה

הנישה

הנישה – פודקאסט שובבי לוקאלי בהגשת יוסי גבאי ויריב רובין. בדרכם המחוייכת ומלאת שמחת החיים וההומור מדברים השנים על ענייני היום המעסיקים את תושבי הישוב שעומד בטבורו של היקום – קדימה צורן.

RSS

טיולים

Wow provence – עושות את פרובנס ומספרות לחבר'ה

Wow provence – עושות את פרובנס ומספרות לחבר'ה

היא גרה בפרובנס עם המשפחה שלה, מטיילת מלא, מבלה המון, אוכלת במסעדות מישלן מפונפנות ומתנחמת בסטריט פוד סליזי.היא נפעמת מנופים מדהימים, מטיילת במקומות סודיים שרק מקומיים מכירים, משתזפת עם כובע קש מפרובנס, פוגשת אנשים מיוחדים, נועלת אולסטאר וגם עקבים כשצריך, לוגמת יין ביקבים שונים, מנשנשת קינוחים אלוהיים בלי חשבון, מתלהבת כמו ילדה בחנות ממתקים אבל שומרות על פאסון כשצריך :)ובעיקר, היא עושות את פרובנס ובאה לספר לחבר'ה ומדי פעם מארחת חברים לשיחה צפופה על האזור.

RSS

המדריך לשביל ישראל

המדריך לשביל ישראל

אנחנו יוצאים ביחד למסע בן מאות קילומטרים מקיבוץ דן ועד העיר אילת ב-44 המקטעים של שביל ישראל. בכל פרק נסקור את אחד ממקטעי השביל. נעבור בנקודות הציון החשובות ונכיר את הצומח, החי, את האישים והישובים ואת ההיסטוריה המקומית. לאורך הדרך נעלה הרים, נגלוש לעמקים, נשכשך במעיינות, נרבוץ למנוחה בחורשות מוצלות ונתפעם מנופיה המרהיבים של הארץ שלנו. מגיש: יואב גלזנר. קריינות: נוגה קליין. תסריט ותחקיר: סיון רדל. הפקה ועריכה: יואב גלזנר וגידי שפרוט.

RSS

חברות טיולים מחפשות משמעות

חברות טיולים מחפשות משמעות

פודקאסט על טיולים, יזמות ועסקים: שיחות עם מובילים בעולם התיירות הישראלי על תחום הטיולים ועל התעשייה שסובבת אותו.

RSS

טרמינל

טרמינל

הפודקאסט לחופשה הבאה שלכם. מבית ג'יסטיפ – המלצות לחופשה ממקור ראשון

RSS

כאן מאזדה מדברת

כאן מאזדה מדברת

כאן מאזדה מדברת הוא פודקאסט על יפן, תרבות, עיצוב, טיולים, ורכב בהגשת דרור רפאל

RSS

עושים טיול

עושים טיול

סיפורי טיול מרתקים במקומות קסומים בכל רחבי העולם, והמלצות על מקומות מרתקים לטייל בהם, פינות חמד חבויות ומעיינות נסתרים.

RSS

טכנולוגיה

רברסים

רברסים

רברס עם פלטפורמה הוא הפודקאסט הגדול והותיק ביותר למפתחי תכנה בעברית

RSS

Low Battery - בלי סוללה

Low Battery – בלי סוללה

פודקאסט חדשות הטכנולוגיה – אהוד קינן ושחר שושן מפרשים את חדשות הטכנולוגיה של השבוע שעבר, ולא שוכחים לרגע להתלונן על דברים חסרי משמעות

RSS

Out Of Memory

Out Of Memory

פודקאסט Out of Memory – הגיגים על תוכנה, טכנולוגיה ועוד

RSS

Supertools – פודקאסט לעל־אנושיות

Supertools – פודקאסט לעל־אנושיות

ברוכים הבאים לפודקאסט סופרטולז, כלים לעל-אנושיות. מידי כמה זמן אני אביא לאולפן מומחים בתחום הטכנולוגיה ופרודוקטיביות שיחלקו כוחות-על בעידן דיגיטלי. איך להיות יותר פרודוקטיבים בעידן המידע; איך להחזיר את השליטה על טכנולוגיה, במקום שהיא תשלוט בנו; איך להשתדרג בכל תחום בחיים דרך כלים טכנולוגיים, טריקים ופריצות-חיים. את הפודקאסט מנחה תומי בראב, מומחה לטכנולוגיה פרודוקטיבית ומייסד סופרטולז, כלים לעל-אנושיות. הפודקאסט בשיתוף עם גוגל לסטארטאפים. אהבתם? כנסו ללינקים למטה להמשיך לעקוב.

RSS

Techie Talkie

Techie Talkie

פודקאסט לקהילת הייטק הישראלית

RSS

אנשים ומחשבים

אנשים ומחשבים

קבוצת המדיה והאירועים בתחום ההיי-טק, אנשים ומחשבים, הקיימת מזה 40 שנה משיקה פודקאסט על כל מה שחם בהיי-טק ומזמינה אותך להצטרף למסע בין כל מה שמעניין בתחום לבין החידושים האחרונים. מנחה: יהודה קונפורטס, עורך ראשי של קבוצת אנשים ומחשבים. האזנה נעימה

RSS

בחברה טובה

בחברה טובה

הפודקאסט החדש מבית TheMarker Labels. מדי פרק נארח את אחד הסטארט אפים הבולטים בישראל לשיחה על כל מה שמעניין, חשוב וטכנולוגי. ויש גם בונוס: משרות פתוחות בכל אחת מהחברות, אז שווה להכין את קורות החיים

RSS

בלי סוללה

בלי סוללה

פודקאסט חדשות הטכנולוגיה – אהוד קינן ושחר שושן מפרשים את חדשות הטכנולוגיה של השבוע שעבר, ולא שוכחים לרגע להתלונן על דברים חסרי משמעות

RSS

דוח פינטק

דוח פינטק

המערכת הפיננסית נכנסה למערבולת של חידושים. אלפי חברות סטרט-אפ רעבות, נמרצות וצעירות יוצרות ומגדירות את התחום מחדש. בפודקאסט הדחוס והנקודתי "דו"ח פינטק", ד"ר אושי שהם קראוס מציג החידושים בשוק הבנקאות, התשלומים, הביטוח וניהול ההון.

RSS

הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

הייטק בפקקים – מדברים על כל מה שחדש מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי! בתוכנית מארחים ולומדים מאנשים מתחומים שונים בהייטק, מארחים סטארט-אפים ייחודיים, ומדברים על ההמצאות והפיתוחים שהולכים לשנות את חיינו.

RSS

הנונקאסט – מגזין טכנולוגיה ישראלי

הנונקאסט – מגזין טכנולוגיה ישראלי

מגזין טכנולוגיה ישראלי. כל פרק ניר חורש ועומר ניניו בכתבות ושיחות על טכנולוגיה, מדע, אפל וגם על הקשר הישראלי.

RSS

חיות בדיגיטל

חיות בדיגיטל

חיות בדיגיטל עם שלי ונתלי, תוכנית הרדיו והפודקאסט שהכי מחוברים לחיים הדיגיטלים של כולנו. שלי סבר ונתלי רוגל מביאות אליכם בכל רביעי ב13:00 ברדיו החברתי הראשון את כל מה שמעניין בחיים הדיגיטלים שלנו, מעסיק אותנו כנשים, אמהות ובעלות עסק עצמאי בשיווק דיגיטל. בתוכנית נדבר על כל מה שרץ ברשת, על חידושי דיגיטלים בתחומי שיווק, חינוך, בריאות, פנאי, עסקים, אפליקציות סטרטאפים ועוד. תוכן חדשותי מעודכן, אקטואליה ברשתות חברתיות מזווית נשית ייחודית משעשעת ומרעננת.

RSS

מדברים עננים

מדברים עננים

פודקאסט בנושא מחשוב ענן

RSS

מובייל ובירה

מובייל ובירה

פודקאסט על פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים באמצעות כל הכלים שעומדים לרשותינו – ובירה

RSS

מפתחים חסרי תרבות

מפתחים חסרי תרבות

פודקאסט בעברית על חיי היומיום של צוותי פיתוח

RSS

סייבר סייבר

סייבר סייבר

פודקאסט על האקרים ומאפים עם נעם רותם ועידו קינן

RSS

עדכון גרסה

עדכון גרסה

פודקאסט חדשות הייטק שבועי. תור צוק, מנהלת פיתוח עסקי לסטרטאפים במיקרוסופט משוחחת עם מנכ״לית ליר בישראל, ד״ר מיכל וקרט וולקין, על אירועי השבוע בטק.

RSS

שלושים דקות או פחות

שלושים דקות או פחות

נבות וולק ואביב פרנקל מארחים בפודקאסט שבועי יזמים ,מנכ״לים ואנשים מעניינים מתעשית הייטק שבאים לספר איזה סיפור מעניין
או על עצמם או על החברה שלהם על הצלחות וגם על כשלונות.

RSS

גם סייבר

גם סייבר

פודקאסט שמלמד סייבר ללא ״נפנופי ידיים״

RSS

עושים תוכנה

עושים תוכנה

חן פלדמן ועמית בן דור מגישים פודקאסט שמטרתו ללמד, לספר סיפורים של הצלחות, כשלונות , אתגרים ובעיקר לשים דגש על מה שמתכנתים מתחילת דרכם ועד לותיקים בתחום רוצים לדעת, לשמוע ולקבל השראה ממנו.

RSS

עושים טכנולוגיה

עושים טכנולוגיה

ד"ר יובל דרור, מרצה, סופר וחוקר בתחום של סוציולוגיה של טכנולוגיה, מגיש פודקאסט חכם ומעמיק על טכנולוגיה, אנשים ומה שביניהם

RSS

NETfrix נטפריקס: היכן שסודות הרשת נחשפים

NETfrix נטפריקס: היכן שסודות הרשת נחשפים

כל העולם הוא רשת ולרשתות יש חוקים. הבנת הרשת והחוקים ישנו את איך שאנחנו תופסים את העולם ואת הדאטה שלנו. ממליץ בחום לשמוע את הפרקים לפי הסדר כי הידע נשען על פרקים קודמים.

RSS

Yalla To The Cloud

Yalla To The Cloud

A Cloud Computing Podcast that will provide you real information on the daily work in a cloud environment, real tips from hands on users. Directed by Avi Kenan and Ariel Munafo.

RSS

דירה להשכיל

דירה להשכיל

פודקאסט על בתים חכמים. בעברית! רוצים לבנות לעצמכם בית חכם ולא יודעים איך להתחיל? זה המקום בשבילכם

RSS

ילדים

מסע אל גוף האדם

מסע אל גוף האדם

מסע אל גוף האדם: פודקאסט לילדים. כותב ומגיש: ד"ר יאיר פוזניאק. פרק חדש בכל שלושה ימים

RSS

אגדות אמיתיות

אגדות אמיתיות

מזנוביה ועד טופאק, ממרד באימפריה ועד לפרס נובל – הצטרפו למסע מעורר השראה בהיסטוריה. פודקאסט לילדים וילדות, המציע מגוון של סיפורים מרתקים, על דמויות . מיוחדות ואירועים ששינו את העולם.

RSS

איך העולם עובד

איך העולם עובד

ארנון זמיר לוקח את הילדים למסע מרתק בעולם המדע והטכנולוגיה. כל פרק עוסק בתופעה/תהליך והסבר מה עומד מאחוריו, איך הוא נבנה ומהם מנגנוני הפעולה שלו.

RSS

היסטוריה לילדים

היסטוריה לילדים

סיפורן של דמויות מרתקות בהיסטוריה האנושית ובהיסטוריה היהודית-ישראלית. נשמע על ממציאים, מתקני עולם, מנהיגים שתרמו לחברה האנושית, מצביאים מפורסמים ואמנים גדולים. הפרקים בסדרה יספרו על עולמנו וגם על עולמם של אחרים. הם יאפשרו לנו להבין את המניעים והסיבות שמאחורי אירועים היסטוריים, ללמוד כיצד התמודדו אחרים עם אתגרים וקשיים אדירים ולהתוודע לתקופות ותרבויות אחרות

RSS

המעבדה לילדות וילדים

המעבדה לילדות וילדים

נצא למסע היכרות עם כדור הארץ. בכל פרק נתחיל בשאלה, והתשובה תגלגל אותנו אל השאלה הבאה. חוקרות וחוקרים יספרו לנו על צמחים, בעלי חיים, מזגי אוויר ואיך אנחנו – בני האדם – משתלבים בעולם המופלא הזה. בתהליך חיפוש התשובות יצוצו שאלות נוספות, והסקרנות תתעצם. מוזמנות ומוזמנים להמשיך את המסע בעצמכם!

RSS

ילדי טבע

ילדי טבע

ילדי טבע – פודקאסט לילדים בנושא טבע וגיאוגרפיה. בשפה פשוטה אך מאתגרת. להאזנה משפחתית (מומלץ ברכב). נכתב לגילאי 4+ וגם להורים 🙂

RSS

מסע אל גוף האדם

מסע אל גוף האדם

מסע אל גוף האדם: פודקאסט לילדים. כותב ומגיש: ד"ר יאיר פוזניאק.

RSS

מעשה ונשמע

מעשה ונשמע

פודקאסט סיפורים מיוחדים לא רק לילדים

RSS

אבא למה?

אבא למה?

ילדים שואלים שאלות טובות אך לא תמיד ההורים יכולים לענות תשובות טובות. בין אם אנחנו עסוקים, מוטרדים או פשוט לא יודעים. אורן פרבר נשאל בכל פרק על ידי בתו שאלה בתחום המדע. מתפתח ביניהם דיאלוג. הוא משיב לה בשפה קולחת ובגובה העיניים אך ללא התפשרות על דיוק מדעי ומתפתח דיון בין שניהם.

RSS

נילי ספרי לי סיפור מהכדור

נילי ספרי לי סיפור מהכדור

!אוהבים סיפורים?! הגעתם למקום הנכון בכל פרק אני מזמינה אתכם להאזין לסיפור מרתק ממקום אחד על כדור הארץ- סיפור מהכדור !?והחידה היא- היה או לא היה.

RSS

פרונטירז - מדע לצעירים

פרונטירז – מדע לצעירים

גרסת ההסכת של פרונטירז – מדע לצעירים, כתב עת מדעי בגישה פתוחה אשר מביא את המחקר העדכני ביותר בזמן אמת לילדים בגילאי 15-8.

RSS

הכל בשדר

הכל בשדר

הכל בשדר. תוכנית רדיו שיתופי לילדים ובני נוער. תוכלו למצוא פרקים בנושאים שונים. סיפורים קצרים,שיחות משעשעות, חידות וכדומה.

RSS

TeenCast

TeenCast

ברוכים הבאים ל teencast, פודקסאט בנושא שיווק, פרסום ומיתוג לבני נוער וצעירים. יניב ויצמן, בעלים ומנכ"ל חברת teenk המתמחה בשיווק ופרסום נוער וצעירים יוצא לפגוש את האנשים שעומדים מאחורי מותגי הנוער הגדולים בישראל.

RSS

מה מו מי

מה מו מי

הילדים שואלים ואנחנו עונים, שאלות קצרות פרקים גדולים!

RSS

כלכלה והשקעות

InvestCast

InvestCast

מידי שבוע נערוך דיון באחד הנושאים המעניינים בעולם ההשקעות, תוך "חתירה למגע" עם הנקודות השנויות ביותר במחלוקת. הפודקאסט יעסוק בנושאים ומושגים מעולם ההשקעות בכלל, אך גם ובעיקר בעולם השקעות הנדל"ן. במסגרת הפודקאסט נעסוק גם בהיבטים טכנולוגיים רלוונטיים, היבטים פסיכולוגיים הנוגעים לעולם ההשקעות ונושאים משיקים אחרים.

RSS

גלובס טוק

גלובס טוק

פודקאסט מאחורי הכותרות של "גלובס". בהנחיית ליאת רון

RSS

האינטרסנטים

האינטרסנטים

האינטרסנטים הוא פודקאסט כלכלי-פוליטי מבית TheMarker סמי פרץ ואיתן אבריאל, ולעיתים גם אורחים, מנתחים את אירוע השבוע בזירת העסקים והכלכלה, ומנסים לפענח את האינטרסים, הדחפים, הפחדים והמגמות שמניעים את המשק ומייצרים את החדשות. הכל זה כסף, כבר אמרנו?

RSS

המשקיעים

המשקיעים

בסדרת הפודקאסטים החדשה של TheMarker Labels בשיתוף לאומי דיגיטל נדבר על מה נכון לעשות עם הכסף שלנו ועוד יותר חשוב – מה לא לעשות איתו. איך נכון להיכנס לעולם שוק ההון, מה המושגים שצריך לדעת, איזה שווקים מרתקים מחכים לנו ומה חשוב לדעת כשאנחנו מתכננים את העתיד שלנו ושל הילדים שלנו.

RSS

חיות כיס

חיות כיס

סיפורים על כלכלה במילים של בני אדם. מגישים: צליל אברהם, דנה פרנק ושאול אמסטרדמסקי

RSS

חלומות גדרה

חלומות גדרה

הכל התחיל כששאול קיבל את ההודעה: הוא זכה בדירה במחיר למשתכן, בגדרה. הבעיה היחידה: הוא לא יודע עליה כלום. מכאן יצאנו למסע בעקבות החלום הישראלי, להיות בעל דירה. סדרה מבית חיות כיס, בהגשת שאול אמסטרדמסקי וצליל אברהם

RSS

כאן אמריקה

כאן אמריקה

We bring to the Israeli community a perspective on major trends in the US relating to economic shifts, social phenomena and how technology affects them.

RSS

כאן מדברים נדלן

כאן מדברים נדלן

פודקאסט כאן מדברים נדל"ן, הוא פודקאסט על השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל ומטרתו לתת השראה, ידע, כלים ומוטיבציה למשקיעים שרוצים להיכנס לעולם הנדל"ן אך חוששים, למשקיעים שעושים את צעדיהם הראשוניים וכמובן למשקיעים ותיקים הרוצים להרחיב אופקים. בפודקסט נדבר על כל הנושאים החמים בעולם הנדל"ן, נדבר על עסקאות, שווקי נדל"ן, אסטרטגיות.אנחנו כאן כדי להעשיר את הידע שלכם, ולעזור לכם לעשות סדר במידע הרב אליו אתם נחשפים במדיה.

RSS

כלכליסט TO GO

כלכליסט TO GO

מוסף סוף השבוע של כלכליסט – גרסת האודיו

RSS

כסף בקיר

כסף בקיר

סיפורים על אנשים שהחליטו לשים את הכסף שלהם על נדל"ן – העסקאות, ההתלבטויות, ההצלחות וגם הכשלונות. פודקאסט דו שבועי בהנחיית גיא ליברמן, עורך הנדל"ן של גלובס

RSS

כסף והשקעות

כסף והשקעות

פודקאסט כסף והשקעות מדבר בגובה העיניים על התחום הפיננסי. בכל פרק אני מראיין אורח שמביא מנסיונו ועולמו בתחום הפיננסי. אני למעלה מ-40 שנים עוסק בהשקעות וכסף, כולל תואר בהנדסת כלכלה וניהול, ומטרתי להנגיש במילים ברורות את העולם היפה של השקעות וכסף לכולם. כל פרק מביא זווית אחרת, מביא אורחים שמספרים מעולמם, ניסיונם ורעיונות יישומיים הכל במטרה שמצב הפיננסי של המאזינים ישתפר.

RSS

כשבגרוש היה חור

כשבגרוש היה חור

הפודקאסט שבוחן את ההיסטוריה דרך החור שבגרוש. ההיסטוריה מלאה סיפורים בהם כלכלה וכסף הם השחקנים הראשיים. הצטרפו אלי למסע בזמן אל הסיפורים המדהימים האלה.

RSS

כשכסף פוגש אנשים

כשכסף פוגש אנשים

ככל שאנחנו מסגלים לעצמנו הרגלים מסוימים ומפסיקים הרגלים אחרים, היכולת לייצר כסף "מאמצת" אותנו.נשמע כאן בתוכנית הפודקאסטים שלי מאנשים שבאופן מעשי, הרגלים אלה הם כבר חלק ביומיום שלהם,ושההתעשרות תומכת בהם ובמשפחותיהם ביצירה של חיים טובים יותר.

RSS

מגדל בבל

מגדל בבל

פודקאסט לנדל"ניסטים עם ראש פתוח מבית מרכז הנדל"ן

RSS

מדברים נדלן

מדברים נדלן

למי שרוצה להתחיל להשקיע בנדל"ן וגם למשקיע הוותיק יש לא מעט שאלות, הרבה אתגרים בדרך, איך מזהים ועושים השקעה נכונה? איך מוצאים עסקאות מתחת למחיר השוק? למה צריך לשים לב? איך ממנים ויוצרים מינוף? איך משביחים נכס? ועוד הרבה שאלות על תודעה של משקיע, איך משקיע חושב ופועל. מדברים נדל"ן הינו פודקאסט על השקעות ויזמות נדל"ן וכל מה שיעזור לכם לעשות השקעה נכונה, בכל פרק קובי זהבי מארח אנשים מעולם הנדל"ן לשיחה בגובה העיניים.

RSS

מנועי הכסף

מנועי הכסף

פודקאסט שבועי כלכלי עם שי סלינס, סגן עורך אתר כלכליסט ועורך ווינט כלכלה ואורי גרינפלד הכלכלן הראשי של פסגות.

RSS

פודקאש – שיחות על יזמות, השקעות ופיננסים

פודקאש – שיחות על יזמות, השקעות ופיננסים

שיחות עם דני – פודקאסט על יזמות, השקעות ופיננסים.

RSS

עושים נדלן

עושים נדלן

פודקאסט בהגשתו של חגי גולן, המוקדש לכל מה שחם בתחום הנדל"ן

RSS

ערך מוסף בשבילי

ערך מוסף בשבילי

ליאור תבורי וטל וולפסון, בוגרי משרד האוצר, משוחחים בכל פרק על מושג יסוד אחר בכלכלה. הסדרה מנגישה באופן נהיר וברור מושגים שכולנו שומעים מידי יום ולא תמיד מבינים את משמעותם.

RSS

קריאת השכמה

קריאת השכמה

פודקאסט יומי קצר. כמה מילים שלא נאמרות בתקשורת על המשבר הכלכלי והבריאותי שאנו נמצאים בו כרגע, ועל התקווה לשינוי יסודי של החברה, הפוליטיקה והכלכלה.

RSS

כסף השקעות והתפתחות אישית

כסף השקעות והתפתחות אישית

כסף, השקעות והתפתחות אישית, אלו שלושה נושאים הקשורים אחד בשני. בפודקאסט אנו נדבר הרבה על כסף, על היחס לכסף, המנטאליות סביב כסף ומהי תודעת הכסף.

RSS

מדע

45 דקות

45 דקות

למה תיירים יפנים משתגעים בפריז? איך מתנהגים הלוקים בנרקולפסיה, ומי מחזיק בפין של נפוליאון ? רז חסון עם כל העובדות והגילויים הכי מעניינים שתמיד רציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול

RSS

Meet-Palsef מיתפלסף

Meet-Palsef מיתפלסף

האם יש אלוהים? מהי המדינה האידיאלית? האם יש מוסר אובייקטיבי? מהו צדק חברתי? האם המדע הוא הכלי היחיד להגיע לאמת? בשאלות אלו ועוד נעסוק בפרקים השונים של הפודקאסט, כאשר בכל פרק נראיין פילוסוף ישראלי. ננסה להבין את העמדות שלו ולאתגר אותם.

RSS

Think&Drink Different: פודקאסט למי שאוהב לחשוב

Think&Drink Different: פודקאסט למי שאוהב לחשוב

הפודקאסט של תינק אנד דרינק, פודקאסט למי שאוהב לחשוב. כל שבוע ד"ר ג'רמי פוגל משוחח עם מיטב המרצים של ליין ההרצאות והספרים של תינק אנד דרינק על השאלות הגדולות של החיים: מה זאת אהבה? מהי משמעות החיים? איך ייראה שוק העבודה בעתיד והאם העולם שלנו הופך לשוויוני פחות או יותר? מהי תפיסת העולם ע"פ איינשטיין או ע"פ פרידריך ניטשה? על כל אלה ועוד הרבה, תוכלו לשמוע מפיו של ד"ר ג'רמי פוגל בסגנונו המיוחד, יחד עם האורחים המרתקים שלנו.

RSS

האוניברסיטה הקטנה של המדעים

האוניברסיטה הקטנה של המדעים

מבוסס על ספרו של רן לוי "האוניברסיטה הקטנה של המדעים", המביא דוגמאות, אנקדוטות וסיפורים על מדע וטכנולוגיה: חלל, רפואה, ביולוגיה, פיזיקה, מדעי כדור הארץ, כימיה ועוד. כל פרק מביא סיפור קצר באחד מתוך מגוון של נושאים מדעיים

RSS

המדען העירום

המדען העירום

מפגש אישי עם מיטב החוקרים בישראל. המפגשים מוקלטים מול קהל בבארים ומועדונים ברחבי הארץ. הקהל משתתף בהקלטה ומוזמן לשאול שאלות. התוכנית משודרת בגלי צה"ל.

RSS

המובן מאליו

המובן מאליו

ודאי עצרתם לשאול את עצמכם למה בעצם בננה היא בננה, ולמה לשנה יש אורך של שנה. לא? ‏לא נורא, דורון פישלר שאל. הנה התשובות

RSS

המעבדה

המעבדה

חוקרים וחוקרות שואלים שאלות מרתקות ומתגלגלים מהן אל שאלות רבות אחרות, תחומי ידע נפגשים עם תחומים אחרים, ולעתים גם נמצאת תשובה. בכל תכנית גיל מרקוביץ תצלול עם החוקרים לעומקם של התהליכים המורכבים שמשפיעים על חיינו

RSS

התשובה עם דורון פישלר

התשובה עם דורון פישלר

דורון פישלר נותן תשובות לשאלות הקטנות והגדולות, הטפשיות והמחוכמות, המוזרות והמרתקות של החיים

RSS

חומר להקשבה

חומר להקשבה

פילוסופיה, מדע ותרבות חילונית

RSS

חזית המדע

חזית המדע

סיפורים מפתיעים על הטבע שלנו

RSS

טבע האדם

טבע האדם

פודקאסט תחקירים שעוקב אחרי היבטים שונים בהתנהגות האנושית ומתחקה אחר המקורות שלה – האבולוציוניים, הנסתרים והבלתי נראים. בכל פרק נצא לחקור היבט אחר של ההתנהגות האנושית, דרך שיחות עם חוקרים, מומחים ועם אנשים שסיפור חייהם עוזר להבין עוד על טבע האדם.

RSS

לא סופי

לא סופי

האם פילוסופיה קשורה לחיים שלנו? התשובה היא: כן, ובגדול. יובל מלחי וד"ר אושי שהם קראוס מסתכלים על החיים שלנו בעיניים שונות, במבט שמתנגד לקומון סנס. בואו נעזוב את מה שחשבנו שברור ונלך לחפש תשובות מעניינות, שונות ומדליקות. נכיר את אפלטון, אריסטו, קאנט, מיל, יום ורוסו – אבל בעצם – נכיר את עצמנו.

RSS

למזק – למה זה קיים

למזק – למה זה קיים

למה זה קיים

RSS

מדברימדע – הפודקסט מבית מדע גדול, בקטנה

מדברימדע – הפודקסט מבית מדע גדול, בקטנה

בכל פרק נארח מומחה בתחום מעניין במיוחד, ונקבל הצצה מעמיקה וייחודית על העולם שלנו.

RSS

מדע בגובה האוזניים

מדע בגובה האוזניים

כתבות מוקלטות של מכון דוידסון לחינוך מדעי

RSS

מה נחקר

מה נחקר

הפודקאסט שמספר לכם מה קורה במעבדות מחקר

RSS

מסע הקסם המדעי

מסע הקסם המדעי

הפודקאסט "מסע הקסם המדעי" הוא חלק מאתר חדשות מדע ישראלי מבית מכון ויצמן למדע.

RSS

ספק סביר

ספק סביר

ברוכים הבאים לספק סביר – פודקאסט לחשיבה סקפטית ביקורתית ומדעית – ובעברית!

RSS

עץ הדעת

עץ הדעת

בפודקאסט שלנו, "עץ הדעת", אנחנו עוסקים בפירוק תפיסות נפוצות שאינן מבוססות מדעית, ונוגעים בתחומים כמו חילוניות, פילוסופיה, מדע ויהדות. מטרתנו – לעורר סקרנות ולעודד חשיבה ביקורתית. קהל היעד של הפודקאסט הזה הוא כלל האוכלוסיה, מבני נוער ועד לפנסיונרים.

RSS

על-חלל

על-חלל

תוכנית על חלל, טכנולוגיה ואנשים. מראיין: איל בן-אסטרונאוט זאב. עריכת סאונד: אביעד מן הסופר מן. עריכה גרפית: איתי המאסטר ליאון

RSS

מתמטיקה שמתמטיקה

מתמטיקה שמתמטיקה

פודקאסט על מתמטיקה ללא מתמטיקאים וללא מתמטיקאיות

RSS

חור בהשכלה

חור בהשכלה

חור בהשכלה הוא פודקאסט שמדבר על כל הדברים שהייתם אמורים לדעת – אבל אף אחד לא לימד אתכם

RSS

Makademia

Makademia

We will explore the bridge between the industry and academia to understand how basic scientific findings take shape into products and strategies. We will also follow the career paths of researchers who are in academia or outside of it, professionals that made their choice, followed it through and come to us to tell all about it.

RSS

דעת מדבר

דעת מדבר

בישראל מתקיים מחקר עשיר ורב שנים העוסק בהבנת המערכת האקולוגית המדברית, ובפיתוח של פתרונות וטכנולוגיות לתמיכה בחיי אדם במדבר. את מיזם 'דעת מדבר' הקמנו על מנת להנגיש ידע זה במגוון ערוצים וכלים לקהלים שונים מהארץ ומהעולם. ידע מהמדבר יסייע בהבנה, בהתאמה, ובהתמודדות עם השפעות המדבור ושינויי האקלים על קהילות בעולם.

RSS

אל האינסוף - הפודקאסט של החלל והזמן

אל האינסוף – הפודקאסט של החלל והזמן

פודקאסט על החלל, הזמן והאינסוף – נבחן את היקום שלנו בגדלים הקטנים ביותר והגדולים ביותר שאפשר לחשוב עליהם. הפודקאסט נותן תמונה בהירה על אסטרופיזיקה וחקר היקום לכל סקרן או סקרנית, ללא הבדל גיל ורקע מתמטי, אך גם ללא הנחות מבחינת העומק, הסקרנות והמחקר המדעי

RSS

מוזיקה

אבני דרך

אבני דרך

קחו את אלבומי המופת של המוזיקה הישראלית, בדקו את הקשר המיוחד שבין המילים, הלחן והעיבוד המוזיקלי, עצמו עיניים ודמיינו. ארז טודרס, מוזיקאי ויוצר, מבקש ללמד אותנו האזנה קצת אחרת לאלבומים המהווים אבני דרך בתרבות שלנו, כזאת שתפיח חיים ותצית את דמיוננו עד כדי שיתעורר בנו חשק עז לעזוב הכל ולרוץ להאזין להם מתחילתם ועד סופם. טודרס, יוצר ומגיש הסדרה, הוא תקליטן, אספן תקליטים, קריין ומנהל מוזיקלי. אחד ממקימי הרכב הפ'אנק "התפוחים" וממקימי הרכב הגרוב הפסיכדלי "CRuNCH 22".

RSS

ביטלמניה

ביטלמניה

106.2fm

RSS

ביטלמניקס

ביטלמניקס

אורי קואז וגיא ברמן מכליס, מומחי ביטלס, בסדרת פודקאסט שמוקדשת כל כולה ללהקה הנערצת.

RSS

בעברית

בעברית

A weekly hour of Israeli music, hosted by Ofer Lahav. Live broadcast: The Voice of Peace, Mon 15:00 and Saturday 13:00 (Israel local time)

RSS

הדרך לוודסטוק

הדרך לוודסטוק

סיפורו של פסטיבל וודסטוק שהפך לסמל של שנות השישים ושל תרבות הנגד. מהרקע החברתי והפוליטי שקדם לפסטיבל, סיפורו של מייסד הפסטיבל, שלושת ימי ההופעות וההשפעה של וודסטוק

RSS

הכל זהב

הכל זהב

כאן גימל חוגגת 70 שנות מוזיקה עברית בסדרת תכניות על תולדות הפופ הישראלי מקום המדינה ועד ימינו בעריכת ערן ליטוין ובהגשת עופר נחשון

RSS

מוסיקינן – שלומי קינן על אלבומי מופת

מוסיקינן – שלומי קינן על אלבומי מופת

המוזיקאי שלומי קינן מנתח בדרכו הייחודית אלבומי מופת, מנקודת ראות ביקורתית של מוזיקאי, ולא המיתוס של המעריץ. התכנים מוגשים באופן קל ונהיר גם למי שאיננו מוזיקאי.

RSS

ספיישל של חצות

ספיישל של חצות

תכנית הספיישלים של כאן 88, מדי חמישי בחצות בהגשת שדרני התחנה. התכניות יוקדשו לאירוע מוזיקלי חשוב שאירע באותו שבוע – אלבומים גדולים, פסטיבלים, הופעות מתוכננות בארץ ועוד. בחלק מהתכניות נארח מרצים, עיתונאים וחולי מוזיקה שיגיעו לאולפן לחלוק איתנו את הידע שלהם. עורך אחראי: גיל מטוס

RSS

משפט

הפודקאסט המשפטי

הפודקאסט המשפטי

פודקאסט על משפט, חברה ואקטואליה

RSS

עוברים על החוק

עוברים על החוק

הפודקאסט של תלמידי ותלמידות בית הספר למשפטים והמחלקה לתקשורת במכללה האקדמית ספירהעונה הראשונה של הפודקאסט של תלמידי משפטים ותקשורת במכללת ספיר עוסקת בחופש הבחירה במשפט. הנושא נבחן בהקשרים שונים ומגוונים, מהגבלת חופש הבחירה של הורים וילדים, דרך הגבלת חירותם של חברי כנסת להצביע לפי מצפונם, ועד שאלות של חיים ומוות ממש, כמו הזכות לבחור למות במקרה של מחלה קשה, או היחס המשפטי הראוי לאנשים שממיתים את המתעללים בהם. פרקי הפודקאסט הופקו מראשיתם ועד סופם על ידי סטודנטים למשפטים ולתקשורת: בחירת הנושאים, התחקיר, הראיונות, כתיבת קטעי הקישור, קריינות ועריכה.

RSS

ניהול

Managers 4 Managers

Managers 4 Managers

פודקאסט למנהלים שרוצים ללמוד מניסיונם של מנהלים אחרים. בפודקאסט של קהילת Managers 4 Managers נארח מנהלים, נדון איתם על דילמות שחוו בעברם, ניקח לנו טיפים או חומר למחשבה ונקבל כלים להתמודדויות בחיי הניהול.
הפודקאסט בהנחיית טלי דגני שפירא – יועצת למנהלים, תהליכי משאבי אנוש בסטארט אפים וקהילות.

RSS

אבטיח כיס

אבטיח כיס

פודקאסט בנושא ניהול ושיטות עבודה. מתמקד בהנעת עובדים ובקשר בין מנהלים בארגון לצוותים שלהם וצוותים אחרים בארגון. איך לשמר עובדים, איך לגייס ומה עובד לנו ומה לא

RSS

ג'ין וטוני - הטוב הרע והמכוער בניהול מוצר

ג'ין וטוני – הטוב הרע והמכוער בניהול מוצר

פודקאסט על הטוב, הרע והמכוער בניהול מוצר

RSS

הכל על יחסי אנוש HR2GO

הכל על יחסי אנוש HR2GO

Podcast by HR2GO

RSS

ווקה שמוקה – עושה סדר במורכבות

ווקה שמוקה – עושה סדר במורכבות

RSS

כגודל הציפייה

כגודל הציפייה

פודקאסט שפוגש את עולמות הניהול ושם דגש על תיאום ציפיות ככלי שיאפשר התקדמות והצלחה בתפקידים השונים. אנחנו נציג סיטואציות שונות שחווינו או ראינו וננסה ללמוד ולפרק אותם לכלים מעשיים.

RSS

כסא מנהלים

כסא מנהלים

שיחות עם מנכ"לים של חברות ציבוריות על עבודתם, מצב החברות שלהם ועתידן. פודקאסט שוק ההון של "גלובס" בהנחיית עירא קראוס.

RSS

מוצרלה - פודקאסט על ניהול מוצר

מוצרלה – פודקאסט על ניהול מוצר

A Product Management Podcast in Hebrew

RSS

ניהול מוצר – גרסת הבמאי

ניהול מוצר – גרסת הבמאי

ניהול מוצר על ספת הפסיכולוג – המימד האנושי. הפודקאסט ״ניהול מוצר – גרסת הבמאי״ מנסה להביא את מאחורי הקלעים של ניהול המוצר מזווית ראייה שונה. בכל פרק, אנחנו (בני רייך ואייר זילברמן) ניקח את האורח/ת שלנו לתוך נבכי אתגר שאיתו הוא/היא מתמודד/ת ביום יום. ננסה לעשות זאת על ידי שאלות עומק ונגיעה רחבה במימד האנושי והבין אישי שמאחורי כל אתגר של ניהול מוצר. נשתדל מאוד לא לתת מתכון איך לפתור את האתגר, אלא למצוא ביחד כוונים שיעזרו לעבור את האתגר בהצלחה תוך כדי שיפור עצמי.

RSS

סביבה וקיימות

הזמן הירוק

הזמן הירוק

הסכת הסביבה של כאן חדשות. יפעת גליק עם ההשפעה של ההתחממות הגלובלית על כל אחת ואחד מאיתנו

RSS

ספורט

House Show

House Show

קובי מלמד ועידן בן טובים מסכמים ומפרשנים את כל מה שקרה בעולם ההיאבקות המקצועית בשבוע החולף: חדשות, שמועות, תחזיות ואפילו עונשים מקוריים

RSS

The Sweep

The Sweep

An NBA themed podcast in Hebrew which tries to balance the thin line between knowledgeable and nonsensical with moderate success

RSS

Train by Science Podcast for Cyclists and Endurance Athletes

Train by Science Podcast for Cyclists and Endurance Athletes

הפודקאסט מיועד עבור ספורטאי סיבולת בדגש על רוכבי אופניים ועוזר להם להפוך להיות אתלטים טובים יותר. במסגרת הפודקאסט נדון על סוגיות שונות הנוגעות לפיזיולוגיה, תוכניות אימון, הצבת יעדים, פסיכולוגיה ועוד ועוד. לתוכנית אימונים אישית מאת דרור הדדי פנו אליו באימייל trainbyscience@gmail.com

RSS

אושיסקין פינת בלומפילד

אושיסקין פינת בלומפילד

פודקאסט אוהדי הפועל תל אביב

RSS

אנ.בי.איי וכל השאר

אנ.בי.איי וכל השאר

הכל על האן בי איי, מה שהיה בשבוע האחרון, הערכות, תחזיות, הטבעות וכל השאר, כל מי שאוהב את האן בי איי זה המקום בשבילו, האזינו!

RSS

באשמורת בוקר

באשמורת בוקר

Podcast by אורן לוי ואורי נכטיילר

RSS

בין שניים

בין שניים

30 קבוצות, 24 אול סטארז, 16 קבוצות בפלייאוף, אלופה אחת – ועוד פודקאסט שמנסה לעשות סדר בליגת הכדורסל הטובה בעולם. פרשן הכדורסל אודי הירש ואורח בשיחה דו שבועית על מה שבאמת חשוב בחיים – NBA

RSS

בכל יום נתון

בכל יום נתון

פודקאסט שבועי על ספורט עולמי מאת אוריאל דסקל וראם שרמן

RSS

בשירות הוד מלכותה

בשירות הוד מלכותה

פודקסט על הפרמיירליג – הליגה הטובה בעולם. בן פורגס, שרון דוידוביץ' ואסף כהן מסכמים מחזור, מתכוננים למחזור הבא ועל הדרך נופלים בפנטזי ומפילים אתכם איתנו!

RSS

הזווית

הזווית

מתים על ספורט אבל קשה לכם לקרוא טורים ארוכים? נמאס מצעקות מוגזמות, נתונים לא מדויקים ופרשנים שמה שיש להם להציע זה עוד ועוד "סקופים" וריכולים מלאי אינטרסים? קבלו את פודקאסט "הזווית" – מייצרים שיח ספורט אחר.

RSS

הפוד על הכדור

הפוד על הכדור

Podcast by הפוד על הכדור

RSS

הפודיום

הפודיום

הפודקאסט של אורן יוסיפוביץ – ספורט ומה שתרצו

RSS

הפילוסופיה של היוגה – היוגה סוטרה

הפילוסופיה של היוגה – היוגה סוטרה

מסורת התרגול הגופני והמדיטטיבי של היוגה הינה הענף המעשי של מסורת פילוסופית עצומה הנוכחת בהודו מהאלף הראשון לפנה"ס. היוגה כמסורת של תרגול התפתחה תוך ניסיון לתת מענה על שאלות קיומיות כגון- מי אני? מה מקומי בעולם? כיצד ניתן לחיות חיים מלאים ומיטיבים? מהי הדרך הנכונה עבור האדם לממש ולפתח את אנושיותו?

RSS

התדר – פודקאסט אוהדי הפועל באר שבע

התדר – פודקאסט אוהדי הפועל באר שבע

פודקאסט האוהדים של הפועל באר שבע | בהגשת ניקו ודודו אלבז

RSS

יהלומים באוויר

יהלומים באוויר

פודקאסט האוהדים של מכבי נתניה!

RSS

יוגה סטיישן

יוגה סטיישן

שיחות עם אנשים מכל התחומים שאוהבים יוגה ושנותנים ליוגה משמעות בחייהם וגם בחיי אחרים! כל מי שמתעניין באיכות חיים – בנפש וגוף שגרים ביחד ומזינים אחד את השני, בגוף שנושם ונפש שחיה, זה המקום וזה הזמן, עכשיו.

RSS

לא צריך ווקס

לא צריך ווקס

פודקאסט ישראלי על אומנויות לחימה.

RSS

מדרידיסטה

מדרידיסטה

Podcast by Madridista Israel

RSS

מכביבול

מכביבול

פודקאסט על קבוצות הכדורגל והכדורסל של מכבי תל אביב

RSS

נובחים בירוק – הפודקאסט לאוהדי מכבי חיפה

נובחים בירוק – הפודקאסט לאוהדי מכבי חיפה

פודקאסט של אוהדי מכבי חיפה בכדורגל, עם מתן גילור,עמית פרלה. מתי סין קרונה,.

RSS

סלטיקס פוד

סלטיקס פוד

הפודקאסט הראשון של קבוצת בוסטון סלטיקס בעברית. עדכונים חמים, דיונים שבועיים עם צוות המנחים-ינון בר שירה, ג'וני סולומוביץ',ג'יי דניאל ודרור האס.

RSS

סקוואדרה

סקוואדרה

Podcast by Squadra Pod

RSS

פיינל פוד

פיינל פוד

Podcast by פיינל פוד

RSS

הכדור הכתום

הכדור הכתום

הכדור הכתום הוא אתר NBA בעברית.

RSS

ציון 3

ציון 3

"ציון 3״ הוא פודקאסט שבועי בנושא כדורגל מאת יונתן נמרודי וראם שרמן.

RSS

עושים ספורט-קאסט

עושים ספורט-קאסט

העיתונאי וכתב הספורט בן מיטלמן (גלי צה"ל, ערוץ 2) ואורחים משוחחים על הנושאים העמוקים והסוגיות המרתקות של עולם הספורט הישראלי ועולמי.

RSS

קצב דיבור

קצב דיבור

קצב דיבור – פודקסט הריצה של ישראל. כל מה שמעניין בסצנת הריצה: ראיונות, עדכוני מרוצים, חדשות ופרסומות שפחות.

RSS

MedCast - Surf Podcast

MedCast – Surf Podcast

פודקאסט הגלישה הים תיכוני העברי הראשון.האנשים, הסיפורים, ההיסטוריה והעתיד של תרבות הגלישה בישראל.שיחה עם שייפרים, אנשים בולטים בתעשייה, נושאים יום-יומיים בעולם הגלישה המקומי והעולמי ועוד… יהיה מהכל!ליאור זמיר, ארתור רשקובן ושושו אהרוני מדברים גלישה!

RSS

איתות מטדי

איתות מטדי

הפודקאסט של אוהדי בית"ר

RSS

יאללה מכות

יאללה מכות

.פודקאסט ההיאבקות של ישראל בהנחיית ספיר אברהמי – הפודקאסט שמתעסק כל שבוע באירועי השבוע שהיה בעולם ההיאבקות

RSS

0-0 עם הזדמנויות

0-0 עם הזדמנויות

ברוכים הבאים לפודקאסט ״ 0-0 עם הזדמנויות״ אשר יעסוק בכדורגל ישראלי מנקודות מבטו של האוהד! 4 אנשים יקרים שבכל שבוע ידונו על הנושאים המעניינים ביותר בכדורגל הכי מרגש בעולם הלוא הוא הכדורגל הישראלי!

RSS

עיצוב

D.Talks

D.Talks

פודקאסט של בצלאל על עיצוב, חדשנות ומה שבניהם בפודקאסט נשוחח עם אנשים מעניינים מתחומים מגוונים על העבודה והתפיסה העיצובית שלהם כערך אסטרטגי לחדשנות בארגונים, בחברות ובתהליכים שהובילו והיו שותפים להם. הפודקאסט מוגש מטעם התכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל http://mdes.bezalel.ac.il/

RSS

Radio Button - עיצוב מוצר

Radio Button – עיצוב מוצר

הפודקאסט מדבר על עיצוב וחווית משתמש בעולם ההייטק. נארח מוביילי עיצוב מחברות הייטק שונה כמו גוגל, מיקרוסופט, פייסבוק וכ"ו.

RSS

אורבנולוגיה - לתכנן את העיר

אורבנולוגיה – לתכנן את העיר

Laboratory for Contemporary Urban Design (LCUD), Department of Geography and Human Environment, Tel Aviv University

RSS

דיבור עצמאי

דיבור עצמאי

פודקאסט על עיצוב, עסקים והחיים של מעצבים עצמאיים. הפודקאסט מתמקד בלקוחות, תזרים, עבודה, קשרים, חדשנות, וכל מה שמעסיק מעצבים עצמאיים ביומיום

RSS

עסקים ויזמות

Commersation

Commersation

ברוכים הבאים לקומרסיישן, הפודקאסט בו אני מארח את האנשים שחיים ונושמים איקומרס. בכל פרק אערוך שיחה שתציג זווית אחרת של העולם הרותח והמרתק הזה. נשמע כאן אנשים משלל גווני קשת המיקרוקוסמוס של הקמעונות החדשה, נקשיב לדרכים בהן שזורות חייהם האישים של מובילי תעשיית האיקום בעבודתם. מקווה שתיהנו וגם שנצליח לספר, ללמד ולחדש גם לכם, אנשי קהילת האיקום והריטייל המתרחבת. לקבלת עדכונים אישים ממני בכל פרק חדש- הירשמו באתר שלי- www.gordon.co.il. להשתמע, תימור גורדון

RSS

DevInsider

DevInsider

This is the story of tech companies in Israel, from the garage all the way to the cupcakes, and beyond. Language: HebrewRecorded in: Israel, 2019-2020develeap is a bootstrapped company that allows software development companies and organizations make the best use of their development structure. We will assist in picking the right architecture, technology and processes that allow fast uploads to a cloud or website. We teach and train DevOps for your needs.

RSS

Everyday Geek

Everyday Geek

Tech entrepreneurship, business and life

RSS

Startup for Startup

Startup for Startup

Powered by monday.com, hosted by Lior Krengel, Eran Zinman & Roy mann.

RSS

The Tipping Point

The Tipping Point

טיפים ליזמים – איך פותרים בעיות, איך נכשלים ואיך מצליחים. בכל פרק אארח אדם אחר מעולם היזמות, בין אם זה מנהל מוצר, עו"ד, מעצב, משקיע, יזם או רו"ח והם ישתפו אותנו בטיפים הכי חשובים שיש להם ליזמים שביננו. לכם רק נותר לשים אוזניות וללמוד 🙂

RSS

אנושיות- חצי שעה של תובנות, יזמות וצמיחה

אנושיות- חצי שעה של תובנות, יזמות וצמיחה

חצי שעה של תובנות יזמות צמיחה עם גליה בן חיים

RSS

אפקטיבית

אפקטיבית

איך ליצור חיים מלאי משמעות, להספיק מה שחשוב ולהנות מכל רגע!בתוכנית נדבר על כל מה שקשור לאפקטיביות, התנהלות, מוטיבציה, השראה, יזמות, נשים ובכלל על האיזון המדהים שאנחנו נדרשים אליו בחיים בדרך אל השאיפות והמטרות שלנו! עדי מאור סיסו הינה מחברת הספר ׳אפקטיבית׳, שיצא לאור באמצעות מימון המונים ונמכר בלמעלה מ-500 עותקים טרם יציאתו! מאמנת היי פרפורמנס, יזמת בת זוג ואמא לשניים.

RSS

בוסית

בוסית

106.2fm

RSS

הביולוגיה של הווינרים

הביולוגיה של הווינרים

ברוכים הבאים לפודקאסט *הביולוגיה של הווינרים – הסודות המנטאליים של אוכלוסיית ה-1%*. בכל פרק אעניק לכם הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

RSS

הסטארטאפיסטיות - יזמות שחולמות ומגשימות

הסטארטאפיסטיות – יזמות שחולמות ומגשימות

הסטארטאפיסטיות – פודקאסט על יזמות שחולמות ומגשימות

RSS

הפודקסיה-פודקאסטים לעסקים

הפודקסיה-פודקאסטים לעסקים

הפודקסיה – פודקאסטים לעסקים הולכת לגלות לכם את העולם העצמאיים. שלום סיונוב וטל הרמן בראיונות אחד על אחד על העסקים שלא שמעת עליהם מעולם…

RSS

השבוע: פודקאסט על סטארטאפים

השבוע: פודקאסט על סטארטאפים

פודקאסט שבועי על סטרטאפים, מאת איתן לויט ודוד כץ

RSS

התכנית – הקול על יזמות חברתית

התכנית – הקול על יזמות חברתית

פודקאסט העוסק בתחום העסקים החברתיים – יזמות, משקיעים, תכניות פיתוח והאצה, קרנות וממשלה, תוכניות אקדמאיות ועוד.

RSS

חיפאי ולא במקרה

חיפאי ולא במקרה

פודקאסט על יזמים ויזמות בחיפה

RSS

חצי שעה של השראה

חצי שעה של השראה

Podcast by Eran Gefen | חצי שעה של השראה עם ערן גפן

RSS

יזמות או למות

יזמות או למות

.פודקאסט שבועי עם יוסי דהן שמראיין יזמים ומשקיעים בולטים בהייטק הישראלי – אנשים מעוררי השראה לעשייה. הפודקאסט קם במטרה לתרום מהידע ומהניסיון של האורחים עם קהילת היזמים המאזינים כדי לעזור להם להצליח עם המיזמים שלהם.

RSS

כסף טוב – שיחות עם יזמים ועסקים המשנים את העולם

כסף טוב – שיחות עם יזמים ועסקים המשנים את העולם

העסקים בעולם החדש פועלים בצורה שונה. הם מגדירים מחדש את כללי המשחק. הם מונעים מתוך תשוקה, להט ויעוד גבוה. הם מתפתחים ומגיעים להישגים מרשימים מתוך כך שהם פועלים לשפר ולהיטיב עם כל בעלי העניין הקשורים אליהם. הם פועלים בהרמוניה ובאותנטיות כך שכל מי שנמצא איתם במגע מעריך, אוהב ואף הופך להיות מעריץ מושבע שלהם. מה נדרש כדי להפוך לעסק שכזה? כיצד היזמים הללו חושבים ובעיקר, כיצד הם פועלים?

RSS

מהומת הסטארט אפ

מהומת הסטארט אפ

95% מהמיזמים שקמים בישראל נסגרים תוך חמש שנים. בואו לשמוע איך לברוח מהסטטיסטיקה. אלינה, יערה וגיל מלמדות כלים ליזמות מוצלחת, רצויה וגם רווחית

RSS

מכישלון להצלחה

מכישלון להצלחה

חגי גולן (לשעבר העורך הראשי של 'גלובס') פוגש בעלי עסקים שחוו כישלון, ומספרים איך כישלון קטן הפך את העסק שלהם להצלחה. בכל פרק בעל עסק אחר, סיפור אחר, שבדיוק ברגע שנדמה היה שהפך לכישלון – הצליח להפוך את הקערה על פיה ולהפוך לסיפור הצלחה. בעל עסק בינוני/קטן? הפודקאסט הזה הוא בשבילך!

RSS

נולדנו להשפיע – פוסט.קאסט עם רוזין רוזנבלום

נולדנו להשפיע – פוסט.קאסט עם רוזין רוזנבלום

הפודקאסט של רוזין רוזנבלום על תוכן שיווקי אפקטיבי ויצירתי, על שיווק מעורר השראה, ואיך לפעול עם העסק שלך ברמת ההשפעה, הרמה הגבוהה ביותר שיש

RSS

עושים עסקים

עושים עסקים

חגי גולן מגיע ל'עושים עסקים' כדי לארח את אנשי העסקים המעניינים ביותר בישראל, לשמוע על התובנות שלהם, ללמוד מנסיונם – וגם לתרום תובנות מנסיונו. כתבו לנו את מי הייתם רוצים שנארח בפרקים הבאים.

RSS

חברות טיולים מחפשות משמעות

חברות טיולים מחפשות משמעות

על טיולים, יזמות ועסקים: שיחות עם מובילים בעולם התיירות הישראלי על תחום הטיולים ועל התעשייה שסובבת אותו

RSS

נדלן בשידור-צחי קווטינסקי

נדלן בשידור-צחי קווטינסקי

צחי קווטינסקי הוא איש נדל"ן מוביל כבר 30 שנה. בסדרת הפודקאסטים, יעניק צחי את הידע הנדרש, בחלק מהשידורים יארח מקצוענים, אשר יאירו עיני כל לגבי תחום התמחותם.

RSS

לשבור את תקרת הפחד

לשבור את תקרת הפחד

לשבור את תקרת הפחד- פודקאסט אשר עוסק בהגשמה דרך העבודה, קצת על מוטיבציה, השראה מהות והנאה שבדרך

RSS

אופיר באוויר

אופיר באוויר

דרכים וכלים שיעזרו לך לצאת עם המסר שלך לעולם ולקדם את עצמך ומה שחשוב לך. דרכים ליצירת תכנים וערוצי הפצה, שיאפשרו לנו להגיע לקהל המתאים. להבין מה אנחנו רוצים להשיג ואיך הכי נכון לנו להשיג אותו. איך לשפר את דרכי העבודה והשיטות שלנו כדי לקבל יותר תוצאות.

RSS

מדברים נדל

מדברים נדל"ן

מדברים נדל"ן הינו פודקאסט על השקעות ויזמות נדל"ן וכל מה שיעזור לכם לעשות השקעה נכונה, בכל פרק קובי זהבי מארח אנשים מעולם הנדל"ן לשיחה בגובה העיניים.

RSS

נשים, עסקים ומה שביניהם

נשים, עסקים ומה שביניהם

שיח נשי על עסקים

RSS

פודקאסט היזם

פודקאסט היזם

בפודקאסט היזם אשתף תובנות, מסקנות ורשמים מתוך החוויה האישית שלי כיזם, אעלה לדיון סוגיות ותהיות שמתעוררות בעבודה היום-יומית שלי, אעורר חשיבה ביקורתית ביחס למוסכמות מקובלות בעולם היזמי והעסקי ומעל הכל אשתדל לתת כלים, שיטות עבודה וערך למאזינים.

RSS

הגיגית - מחשבות על ניהול

הגיגית – מחשבות על ניהול

אחרי הרבה שנות ניהול יש לי הרבה מחשבות, הגיגים וסיפורים הקשורים לנושא. החל מהעיסוק באנשים, קבלת החלטות, תהליכים אישיים וצוותיים, השראה ומוטיבציה, מנהיגות, פרודוקטיביות ויעילות ועוד נושאים רבים שעליהם אני מתכוון לדבר בפודקאסט.

RSS

בורסה והשקעות

בורסה והשקעות

בורסה והשקעות הפודקאסט הראשון של המשקיעים בישראל ללימוד סודות שוק ההון והשקעות נדל"ן תוך הבנה ופיצוח שיטות משקיעי העל והפסיכולוגיה של המשקיעים.

RSS

נדל

נדל"ן והשקעות

בפודקאסט נדל"ן והשקעות נארח מומחים ונדון בסוגיות עומק, אתגרים ומחשבות על ביצוע השקעות נדל"ן בישראל ובארה"ב. נתמקד בעיקר בהשקעות נדל"ן וחו"ל אך גם ננתח ונסביר את דרך קבלת ההחלטות בביצוע השקעות נדל"ן. מטרתנו היא נטו להעניק ערך למשקיעים.

RSS

פוליטיקה ואקטואליה

דקל סגל

דקל סגל

ירון דקל ועמית סגל מסכמים את השבוע עם תכנית האקטואליה המרכזית של כאן רשת ב'

RSS

הדמוקרטים

הדמוקרטים

כל מה שרציתם לדעת על אקטואליה ופוליטיקה: תהליכים בממשל, בכנסת ובמגזר הציבורי, על המתח שבין דת ומדינה, כלכלה וממשל. וגם- איך שומרים על ערכי הדמוקרטיה במדינה המתמודדת עם טרור? 20 דקות (פלוס מינוס) של שיחה רגועה, עניינית ולא מתלהמת בנושאים הבוערים שעל סדר היום עם מומחי המכון הישראלי לדמוקרטיה, בכירים במגזר הציבורי ומקבלי ההחלטות בישראל. בהנחיית פרשנים ומובילי דעת קהל בכירים.

RSS

החולם שח

החולם שח

פודקאסט רעיוני פוליטי עם דור חדש של פעילות ופעילים לשוויון ולצדק חברתי, מבית קרן ברל כצנלסון. מגיש: צביקה (ביקו) ארן עריכה והפקה: אביעד הומינר-רוזנבלום ונטע דנציגר טכנאית: גיזם אוזדמיר עיבוד נעימת פתיחה: דוד פרץ שיר סיום – שירה :תמר שאוקי כינור ותרגום השיר: בלאל בדארנה גיטרה: עודד רון

RSS

המדריך לדמוקרטיה

המדריך לדמוקרטיה

העיתונאי תומר אביטל עם כל מה שהסתירו מכם בשיעורי אזרחות, למרות שבתכלס – זה ממש מעניין. עובדות, עובדות, עובדות, וקצת ניסיון לשפר את המציאות. עורך: אורי טולדנו

RSS

המשרוקית של גלובס

המשרוקית של גלובס

מתי הפוליטיקאים נצמדים לעובדות ומתי הם מדייקים פחות? • ב"משרוקית של גלובס" בודקים את כולם. כל הזמן

RSS

הסדנא בשיחה

הסדנא בשיחה

הפודקאסט של הסדנא לידע ציבורי, בו נראיין אקטיביסטים ואנשים מעניינים העוסקים בנושאים הקשורים לסדנא כמו: חפש מידע, שקיפות ועוד. ננסה לצלול לתחומים שמעניינים אקטיביסטים העוסקים בנושא, וגם נעדכן אודות פעילויות הסדנא

RSS

הספינר

הספינר

הספינר – הפודקאסט שמסביר לכם איך הפוליטיקאים מנסים להשפיע על מה שאתם חושבים עליהם, מה גורם להם להצליח, ולמה לפעמים הם נכשלים באופן דרסטי.

RSS

הצוללת של גלובס

הצוללת של גלובס

צוללים לעומק הסיפורים הכלכליים-חברתיים שעל סדר היום

RSS

הקונגרס – פודקאסט ליברלי

הקונגרס – פודקאסט ליברלי

פודקאסט אקטואליה מזווית ליברלית. למי שמאמינים בחופש

RSS

יורים בנגמש

יורים בנגמש

יאיר יעקבי ומתן צור בפודקאסט אקטואלי-פוליטי-מגזרי-קומי על אירועי השבוע במגזר ובכלל.

RSS

בעין הביקורת

בעין הביקורת

משרד מבקר המדינה יזם שורה של פודקאסטים העוסקים במגוון נושאים מעולמו של המשרד.

RSS

הרגולטור – פודקאסט על מדיניות רגולציה

הרגולטור – פודקאסט על מדיניות רגולציה

מתעצבנים מבירוקרטיה? רוצים ממשלה חכמה? ברוכים הבאים לעולם מדיניות הרגולציה. לבלוג: https://regulator.online

RSS

השמרן: הגות פוליטית למאה ה-21

השמרן: הגות פוליטית למאה ה-21

במהלך הפודקאסט נעסוק ברעיונות ובהוגי הדעות הגדולים בהיסטוריה של המחשבה הפוליטית המערבית, וברלוונטיות שלהם למאה ה-21. נדון במחלוקות העמוקות שבין ימין לשמאל במדינת ישראל, ובמדינות אחרות בעולם. וגם, ננסה להבין: "מהי חשיבה פוליטית שמרנית?", וכיצד היא יכולה לספק תשובות לאתגרים החברתיים, הכלכליים והפוליטיים של דורנו. "השמרן" הוא פודקאסט מבית פורום קהלת, מכון מחקר הפועל להבטחת עתידה של ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי, לחיזוק הדמוקרטיה הייצוגית, הרחבת חירויות הפרט והעמקת עקרונות השוק.

RSS

השעה הבינלאומית

השעה הבינלאומית

השעה הבינלאומית מביאה כבר יותר מ-40 שנה את כל הסיפורים החמים בסיוע עשרות כתבי דסק החוץ מסביב לגלובוס ומסמנת תהליכים המתחוללים בעולמנו. בהגשת ערן סיקורל

RSS

התמונה המלאה

התמונה המלאה

פודקאסט על יצירות אומנות בהנחייתו של ירון וילנסקי, מגיש יומן הערב בגלי צה"ל. תוך כדי שמיעת הפרק, ירון יזמין את המאזינים להסתכל מבעד למסך, לחפש את היצירה המדוברת במנוע החיפוש ולקחת חלק בדיון משותף עליה יחד עם מגיש מומחה מתחלף.
עורכת: ליאור ארליך

RSS

כאן אייכלר

כאן אייכלר

הפרשן הפוליטי יעקב אייכלר עוקב אחר האירועים הגדולים שעל סדר היום, ודורש תשובות מהאנשים שבאמת מניעים אותם

RSS

כאן מקומי

כאן מקומי

חדשות מקומיות – הסיפורים החשובים שנוגעים בכולנו, אבל לא מגיעים לכותרות הראשיות, במגזין אקטואליה שבועי. הכותרות שאנחנו מביאים, מהבית שלכם

RSS

מיד בהרחבה

מיד בהרחבה

ארנת כהן מארחת את אחד מכתבי או פרשני חברת החדשות לשיחה קלילה-אך-מעמיקה על נושא, תופעה או אדם שנדחקו לשולי המהדורות – אבל לגמרי שווים את הזמן שלכם

RSS

משדרשת

משדרשת

משדרשת Podcast RSS

RSS

סוגר עניין עם שי גולדן

סוגר עניין עם שי גולדן

טכנולוגיה, כלכלה, נדל"ן, ספורט ועוד ועוד מהדברים שמעניינים אותנו ולא הספקנו לדבר
עליהם מספיק בתוכנית טלוויזיה

RSS

תלם - כתב עת לשמאל ישראלי

תלם – כתב עת לשמאל ישראלי

כתב עת לשמאל ישראלי, מיסודה של קרן ברל כצנלסון, מהווה במה כתובה להתחדשות רעיונית של מחנה השמאל. תלם מבקש לקיים דיון מעמיק אודות האתגרים הניצבים בפני מדינת ישראל ולהציע תפיסה רחבה של דמותה העתידית הראויה, דרך עיסוק בשאלות יסוד, במדיניות ובאסטרטגיות.

RSS

אזורית לוחצת

אזורית לוחצת

מבית "הפורום לחשיבה אזורית".עריכה והגשה: עידן בריר ואורי גולדברגהפודקאסט חבר ברשת "פרזנט פרוגרסיב" – רשת פודקאסטים אידיאולוגיים העוסקים במגוון נושאים העומדים על סדר יומה של החברה הישראלית.

RSS

עין לציון

עין לציון

מבט על הציונות בגובה העיניים, עם תמר פרדקין ואבייתר בן ארצי.מיועד לאוהבי הציונות ולמי שלא בטוח מה זה בכלל.מבית תוכנית "יהב" – קבוצה לחינוך ברוח ערכי התנועה הציונית. הפודקאסט חבר ברשת "פרזנט פרוגרסיב" – רשת פודקאסטים אידיאולוגיים העוסקים במגוון נושאים.

RSS

עושים פוליטיקה

עושים פוליטיקה

דפנה ליאל צוללת לעומק הנושאים העומדים במרכז הפוליטיקה הישראלית, בעזרת פוליטיקאים, פקידי ממשל ואנשי מקצוע.

RSS

עושים כותרות

עושים כותרות

העיתונאי והפרשן (Ynet) אטילה שומפלבי בפודקאסט הנכנס אל מאחורי הכותרות הבוערות של השבוע.

RSS

אמריקה 2020

אמריקה 2020

הפודקאסט של אבי לב ואור רפל-קרויזר על פוליטיקה אמריקאית והדרך הארוכה לקראת בחירות 2020.

RSS

הבריקדה - הפוליטיקאסט של אטילה שומפלבי

הבריקדה – הפוליטיקאסט של אטילה שומפלבי

הפוליטיקאסט של אטילה שומפלבי

RSS

פסיכולוגיה ובריאות הנפש

סליחה יומיומית

סליחה יומיומית

פודקאסט על איך להשיג תוצאות מעולות ולחיות טוב יותר באמצעות סליחה מעשית בחיים – הסליחה לעצמינו‎

RSS

זה מעסיק אותי – חיים טוב עם הפרעת קשב

זה מעסיק אותי – חיים טוב עם הפרעת קשב

בפודקאסט נפגוש את הפרעת הקשב מכל הזוויות שלה ואת ההשפעה שלה על ההורות שלנו, העבודה שלנו, הזוגיות שלנו ובכלל. מתוך מטרה לשתף בכלים מעשיים ופרקטים לחיים טובים יותר עם הפרעת הקשב.

RSS

חושבים טוב – פודקאסט על פסיכולוגיה עם יהודית כץ

חושבים טוב – פודקאסט על פסיכולוגיה עם יהודית כץ

כולנו רוצים להיות מאושרים יותר. לרוע המזל, מסתובבות בחוץ לא מעט עצות ממש גרועות לחיים טובים. במקרה הטוב הן מיועדות למישהו מסוים (שהוא לא אתם). במקרה הרע הן שטויות במיץ עגבניות. אבל יש גם עצות טובות ומבוססות של אנשי מדע. אחת לשבועיים אפגש עם האנשים האלה – חוקרים או מיישמים של פסיכולוגיה חיובית, מדעי המוח ופרקטיקות שינוי הרגלים – וביחד נציע דברים שעובדים שכל אחד יכול ליישם בחיים שלו. מקווה שתיהנו!

RSS

ליהנות מהדרך: ראיונות ורעיונות של פסיכולוגיה חיובית

ליהנות מהדרך: ראיונות ורעיונות של פסיכולוגיה חיובית

פודקאסט על פסיכולוגיה חיובית, המדע של האושר, עם הפסיכולוגית שירלי יובל יאיר: שיחות מעוררות השראה עם אנשים שאפשר ללמוד מהם איך לעצב את חיינו יותר לטובה ולממש את הפוטנציאל שלנו לחיים שיש בהם יותר סיפוק, משמעות, שמחת חיים ואיזון נפשי

RSS

מיינדסט – התפתחות והעצמה אישית

מיינדסט – התפתחות והעצמה אישית

מדוע אנשים מסוימים מאושרים, בריאים ומצליחים יותר מאחרים? איך זה שחלק מהאנשים חיים עם משמעות, רוגע ומיקוד בעוד שאחרים סובלים מלחץ, התפזרות וחוסר סיפוק? אני מאמין שהתשובה היא ההבדל במיינדסט – האמונות, דפוסי החשיבה, הרגש וההתנהגות. את הפודקאסט הזה הקמתי כדי לצאת למסע ולבדוק לעומק את התשובות לשאלות אלו. אכסה נושאים כמו אושר, בריאות, הגשמה עצמית, כסף, פסיכולוגיה ועוד. רוצה להצטרף למסע?

RSS

מתחברים – (חצי) שעה על החיים

מתחברים – (חצי) שעה על החיים

פודקאסט לאנשים הנמצאים במסע התפתחות ורוצים להרחיב את המודעות שלהם לעצמם ולקשר בין המתחולל בתוכם לבין היום-יום

RSS

תחנת ירח

תחנת ירח

הפודקאסט תחנת ירח עוסק בקשור למודעות עצמית, תודעה ופיתוח העצמי

RSS

תודעה רבה

תודעה רבה

תודעה רבה – הפודקסט הפסיכדלי העברי הראשון

RSS

טיפול זוגי

טיפול זוגי

טיפול זוגי הוא פודקאסט שבו נדבר על כל הדרכים לשפר את מערכות היחסים שלנווכל מה שעומד בדרכנו ליצירת מערכת היחסים שאנחנו מבקשים לעצמנולפי מחקרים מדעיים . ההתמחות שלי היא במתודת גוטמן לטיפול זוגי שזו שיטת הטיפול הידועה ביותר בעולםשהוכחה מחקרית ופועלת על פי העקרונות שעלו מהמחקר של דר' ג'ון גוטמן ליצירת מערכות יחסים מאושרים.

RSS

רפואה, בריאות ותזונה

הפודוסקופ

הפודוסקופ

פודקאסט הבריאות של שיבא תל השומר
בהנחיית מאיה רונן והילה קורח

RSS

ליאור בן אלטא – פיזיותרפיה ופציעות ספורט

ליאור בן אלטא – פיזיותרפיה ופציעות ספורט

הפודקאסט עוסק בפיזיותרפיה ופציעות ספורט. כל מה שרציתם לדעת על פציעות ספורט ולא ידעתם את מי לשאול. החל ממתי לדעת שהכאב שאתם חווים הוא כאב מזיק ועד איך להתמודד עם דלקות ובעיות אחרות.
מארח, ליאור בן אלטא

RSS

לצאת מהמקרר

לצאת מהמקרר

סיגל סיירס היא נטורופתית קלינית מוסמכת, בעלת תואר שני בביולוגיה. ירון אדלר הוא מנהל תוכנה בחברת הייטק. יחד הם מנהלים שיחה מעניינת ומשעשעת על כל הדילמות היומיומיות שמעסיקות את כולנו, ואיך בוחרים את הדרך הכי בריאה לצאת מהן – בלי לוותר על כל מה שאנחנו אוהבים.

RSS

מה שלא לימדו אותנו בבצפר

מה שלא לימדו אותנו בבצפר

אמונה אינה לא רגש ולא שכל, אלא גילוי עצמי היותר יסודי של מהות הנשמה"- הרב קוק" החיים האלה הם בית הספר של הנשמה שלנו במסע המרתק על פני האדמה. הילדות שלנו מעצבת אותנו ואף צורבת בנו כאב ומותירה בנו צלקות. (אין דבר כזה משפחה נורמלית באמת) המציאות מכתיבה לנו כללים חוקים דוגמות ופרדיגמות המתיימרות להציג את עצמן כ"דרך הנכונה" להיות ולחיות כאן. הרבה דברים שלימדו אותנו ותכנתו אותנו, למעשה השתיקו את היצירתיות שלנו. החלישו את קול פעימת הלב הנבון שלנו. אולי קברו חלק מהחלומות שלנו. ואולי גם הפכו אותנו לחיילים במלחמת ההשרדות ובמרוץ העכברים. הסבל והתסכול לא מאחרים להפציע.. מה לכל הרוחות אנחנו עושים כאן? ומי אני באמת? אסנת רותם גבאי חוקרת תודעה, מלווה בתהליכים אישיים באימון תודעה טיפול הוליסטי והתפתחות אישית. מדברת על הכל מתוך שנים של חקירה שעדיין נמשכת אל ניקוי התפיסות וההטבעות הרגשיות והתודעתיות. תקראו לזה – האקרית של תוכנת התודעה הישנה. פורצת ישר דרך פרדיגמות העידן הישן. וביחד אתכם המאזינים פותחת שיח בגובה העינים על החיים האלה וההתמודדויות שהם מביאים איתם. אז לחזור הביתה באמת זה כמו שאמר יודה ממלחמת הכוכביםYOU MUST UNLEARN WHAT YOU HAVE LEARNED

RSS

סודות האנשים הבריאים בעולם

סודות האנשים הבריאים בעולם

ברוכים הבאים לפודקאסט ״סודות האנשים הבריאים בעולם״. בכל פרק נעניק לכם הצצה לעולמם של האנשים הבריאים בעולם, אל מאחורי הקלעים של האנשים שחיים עד גיל 100 ויותר ולא רק באריכות חיים אלא באיכות חיים מיטיבה, פיסית מנטאלית ורגשית. באנרגיה גבוהה ובתשוקה לחיים – עד נשימתם האחרונה. ובכל פרק תקבלו כלים פרקטים ומנטאלים שמבוססים על מחקר וניסיון מוכח בשטח למען מטרה אחת – לאפשר לכם ליצור חיים בבריאות מיטיבה וארוכה בתוך סיר הלחץ של המאה ה-21.

RSS

סטטוס סקופ

סטטוס סקופ

אפליקציות שמאבחנות סרטן, בדיקות דם בסלולרי, ורובוטים
מנתחים – הרפואה מתקדמת מהר יותר מבכל תקופה אחרת בהיסטוריה. ד"ר מיכל חמו-לוטם פוגשת את החוקרים והיזמים שמשנים את החיים שלנו

RSS

THH – תזונה: הצעד הבא

THH – תזונה: הצעד הבא

פודקאסט למידע אמין על תזונה, ולמוטיבציה ונקודות מבט חדשות למסע התזונתי שלכם, עם התמקדות מיוחדת בתזונה דלת פחמימות ואיזון סוכר ומשקל. בהנחיית הדיאטנית הקלינית וההוליסטית רותי פינק.

RSS

אבות המזון

אבות המזון

הפודקאסט שעושה לכם סדר בתזונה הקטוגנית, עם פבלו קוהן וניקולס קופיטמן.

RSS

בריאות כללית

בריאות כללית

בפודקאסט "בריאות כללית" מבית היוצר של מחוז שרון שומרון בכללית, לימור רייך מוציאה את המומחים מחדרי הטיפולים ודואגת שהידע הרב שנצבר אצלם יהפוך לנחלת הכלל. בפודקאסט מתארחים מומחים מתחומים שונים: רופאים, עובדים סוציאלים, פיזיוטרפיסטים, דיאטנים, אחיות, רוקחים ועוד בנושאים מגוונים, והכל על מנת להעשיר את הידע שלכם ובעיקר לגרום לכם לשמור על הדבר היקר מכל – הבריאות.

RSS

עושים רפואה

עושים רפואה

הדוקטור -ד"ר יובל בלוך (מנהל רפואי אסותא ראשון לציון) וההיפוכונדר- עידן כהן (רשת ב') מגישים פודקאסט על רפואה וגוף האדם.

RSS

לעומק הרפואה

לעומק הרפואה

הפודקאסט צולל לעומק הרפואה, בכל פרק נצלול לעומקה של מחלה או מצב רפואי, ונביא מידע מעמיק ומרתק אודות מגוון מחלות ותופעות רפואיות, טיפולים חדשניים וראיונות עם רופאים מומחים. מוגש כשירות לציבור על ידי סאנופי ישראל

RSS

רפואה שלמה

רפואה שלמה

תכנית מקצועית של רופאי משפחה.

RSS

מעז יצא מתוק

מעז יצא מתוק

הפודקאסט לסוכרתיים מסוג 1 עם דורון אורטנר

RSS

פסיכולוגיה, מדיטציות & NLP

פסיכולוגיה, מדיטציות & NLP

בפודקאסט פסיכולוגיה, מדיטציות ו-נל"פ תקבלו תובנות וכלים מעשיים בנושאים כמו ביטחון עצמי, עבודה עם רגשות, התמדה, הצבת מטרות, תקשורת בין אישית, שינוי הרגלי חשיבה, ועוד המון נושאים מרתקים וחשובים שיאיצו את ההתפתחות האישית שלכם ויעזרו לכם לחיות חיים של הגשמה ואושר.

RSS

שיווק ופרסום

הבריף

הבריף

Habrief is the first podcast in Hebrew about marketing. It is hosted by Dina Shoval and Ariella Danielli, two marketing & Innovation whizzes with passion for talking and sharing…
The brief brings a unique point of view about marketing and strategy, focusing on technology, innovation, retail and new ways of thinking. Every episode is an interview with an industry leader, discussing their field of expertise and sharing best practices for inspiring marketing managers.

RSS

טרגטת

טרגטת

קהילת הטרגטת עוזרת לאנשי שיווק לאמץ טכנולוגיות שיווק, ולשפר יכולות טכניות בשיווק. הפודקאסט השבועי שלנו – הטרגטת ניוז, מסכם את כל העדכונים והידיעות הכי חשובים מעולמות השיווק הדיגיטלי והטכני.
הפרקים הם באורך של עד 15 דקות לפרק, ומתמקדים אך ורק בעדכונים, עם פרשנות קצרה ועניינית שלנו.

RSS

Blog Your Dream

Blog Your Dream

BLOG YOUR DREAM – הפודקאסט על עולם הבלוגים, על שיווק באמצעות תוכן דיגיטלי

RSS

CRM.Buzz

CRM.Buzz

פודקאסט ובלוג העוסקים בנושאי שיווק, ניהול קשרי לקוחות, חווית לקוח, שימור לקוחות, טכנולוגיות ודאטה.

RSS

Ear Catcher

Ear Catcher

פודקאסט המארח בכל פרק איש בכיר מתעשיית הפרסום והשיווק לשיחה מעמיקה על התפיסה המקצועית שלו, על החיבור לקריאייטיב, על ניהול הקריירה, על מצב התעשייה ועל תוכניותיו לעתיד.

RSS

Market Shift

Market Shift

מרקט שיפט הוא וידאוקסט ופודקסט, של אפרת פניגזון ואליאב אללוף. בתכנית אנו משוחחים על נושאי שיווק, אסטרטגיה, יח״צ, מיתוג, סושיאל וכל דבר שגורם לשינוי או תזוזה בשוק.

RSS

PRcast – יחסי ציבור ושיווק בג'ונגל הדיגיטלי

PRcast – יחסי ציבור ושיווק בג'ונגל הדיגיטלי

יחסי ציבור ושיווק בג'ונגל הדיגיטלי – בין אם אתם יזמים, שרוצים לקדם את הסטארטאפ שלכם או אם אתם יועצי תקשורת שרוצים לקבל כלים חדשים ורלוונטיים לעידן החדש – הפודקאסט הזה הוא בהחלט בשבילכם. מה יהיה לנו כאן? עיתונאים, אנשי יחסי ציבור, מנהלי שיווק וכתיבת תוכן, יזמים מופלאים ועוד. רב הראיונות הם בעיקר באוריינטציה של עיתונות טכנולוגית אבל גם אם אתם לא מהתחום, תוכלו לקבל עצות פרקטיות למקסום הפוטנציאל התקשורתי/ שיווקי

RSS

ביסמוט ויפרח

ביסמוט ויפרח

הדר ביסמוט וכנרת יפרח – נשים, עצמאיות, יזמות, ובעיקר חברות. במשך רוב שעות היום אנחנו נושמות את העולם המקצועי של דיגיטל וקהילות, אבל הכי אוהבות לנבור במגירת הממתקים, להכין קפה ולדבר על מה שעשינו, מה שנעשה, מה מעניין בזה ומה אולי אפשר ללמוד לפעם הבאה.

RSS

המנגל

המנגל

פודקאסט בעלי עסקים מנהלים מנהלי שיווק ויזמים על שיווק מיתוג ואסטרטגיה עסקית

RSS

עושים שיווק

עושים שיווק

קובי גור צולל בכל שבוע לעומקו של נושא בתחומי השיווק הדיגיטלי ויכיר לנו אותו מכל היבטיו. פודקאסט חובה ליזמים, עסקים קטנים ויוצרי תוכן ברשת.

RSS

מדעי הקומרס

מדעי הקומרס

מה האמת שעומדת מאחורי ההרגלים של הלקוח הפוטנציאלי שלכם? מה התהליך הפסיכולוגי שעובר עליו כשהוא מגיע לאתר ולדפי הנחיתה שלכם? ד״ר לירז מרגלית, הפסיכולוגית של האינטרנט ויעל גלזר, מנכ״ל חברת גלזר הדרכה ללימודי איקומרס, חוקרות את האמת שמאחורי הפסיכולוגיה של המכירות.

RSS

שפות

מדרסה – לומדים לתקשר

מדרסה – לומדים לתקשר

מדרסה – לומדים לתקשר, האתר החינמי ללימוד ערבית, מנגיש לכם שיעורים חינמיים בערבית מדוברת מתוך הקורס המקוון שלנו!

RSS

תרבות ואמנות

גיקונומי

גיקונומי

נעים להכיר. אנחנו ראם שרמן ודורון ניר, וגיקונומי הוא הפודקאסט שרצינו לעשות כבר כמה שנים. פחות או יותר מאז שגילינו את תרבות הפודקאסטים. בכל פרק יש אורח, וכל אורח מביא איתו נושאים אחרים לשיחה. אנחנו רק בהתחלה. תפרגנו. תודה והאזנה נעימה!

RSS

2018: אודיסאה בחלל

2018: אודיסאה בחלל

במלאת חמישים שנה לצאת "2001: אודיסאה בחלל", 11 חוקרים וחוקרות בחנו את היצירה מזווית המומחיות שלהם. עם גיל מרקוביץ ודוקטור יוחאי עתריה

RSS

קול השירה

קול השירה

משוררות ומשוררים קוראות בקולן את שירתם

RSS

Girls יומן צפיה

Girls יומן צפיה

לינה דנהאם הצליחה לתפוס הלך רוח של דור. צליל אברהם הצליחה לתפוס זמן אולפן ולנתח בכל שבוע את הפרק החדש בעונה האחרונה של "בנות". תוכנית חדשה, עם אורחת חדשה, בכל שבוע – בצמוד לשידור הפרק בישראל

RSS

Popular | פופולר

Popular | פופולר

פודקאסט התרבות הפופולרית של וואלה! תרבות בהגשת אמיר צומר מוואלה! סלבס ואיש יחסי הציבור איתן שפיר, עוסק במה שבאמת מעניין בתחומי התרבות, הבידור ועולם הזוהר.

RSS

אוף דה רקורד

אוף דה רקורד

דוד ורטהיים, עורך מדור "נתח שוק" בעיתון גלובס, בשיחה פתוחה וגלויה עם האנשים שעושים את עולם התקשורת הישראלי.

RSS

איך עושים עיר טובה

איך עושים עיר טובה

ניצן הורביץ בתוכנית על עירוניות ומה הפרמטרים שהופכים עיר לעיר שטובה לתושבים שלה ולמי שמתארח בה

RSS

אירניום מועשר

אירניום מועשר

הפודקאסט של תמר עילם גינדין

RSS

אלחאן

אלחאן

המוזיקאי ניזאר אלכאטר מכיר לנו את האייקונים הגדולים של המוזיקה הערבית, מפריד אל אטרש דרך אום כלתום ועד פיירוז, דרך הלחנים המרהיבים והקולות שהביאו לעולם

RSS

אם נרצה

אם נרצה

פודקסט בנושא שינוי תודעה, רוחניות, קהילה, חזרה לטבע ומה שבינהם עם ארני שומר

RSS

אס בגובה - פודקאסט פוקר ישראלי

אס בגובה – פודקאסט פוקר ישראלי

פודקאסט פוקר ישראלי

RSS

אסור להשוות

אסור להשוות

חגי אלקיים שלם ואורן ברנשטיין פותרים דילמות אמיתיות מהחיים באמצעות רעיונות שלא הכרתם קודם בתחומים שלא חשבתם שיהיו רלוונטיים.

RSS

אסף ליברמן מארח

אסף ליברמן מארח

אסף ליברמן מזמין אורחים לשמוע ביחד מוזיקה ולדבר על החיים

RSS

אפריכאן

אפריכאן

מגזין תרבות אתיופית ואפריקאית מהיבשת, מרחבי הגלובוס וכמובן כאן מהארץ. עם אבישי צגהון ברוך ושלמה בייבי בייבי

RSS

בהמשך לשיחתנו

בהמשך לשיחתנו

תומר שלוש הוא חוקר ערים ומדריך סיורים, בן 33, מתגורר בתל אביב עם בת זוגו וילדם בן ה-3. יפתח גולדוין הוא (כמעט) פסיכולוג קליני, בן 34, מתגורר בתל אביב עם בת זוגו וביתם התינוקת. יום ההולדת שלנו הוא בהפרש של יום, הכרנו בטירונות הנדסה קרבית, ומאז ועד היום אנחנו מדברים על המון דברים. מזמינים אתכם להצטרף, להאזין ולדבר איתנו על כל מה שמעניין

RSS

בואו נדבר על זה

בואו נדבר על זה

בואו נדבר על זה – הוא פודקאסט ישראלי של צח גפן ומייק ליבסון. בפודקאסט אנחנו בוחרים מילה, המשמשת כפתיח לשיחה מעמיקה על משמעות המילה לנו ומה הקונטקסט החברתי\תרבותי שלה בישראל של היום.

RSS

בואי נדבר רצח

בואי נדבר רצח

יש משהו מרתק במוח המסוגל לרצוח. שלי וקרן נפגשות לשיחות סלון משעשעות בפודקאסט שבועי על רוצחים סדרתיים ופשע אמיתי

RSS

ברית מילה

ברית מילה

המשורר שלומי חתוכה מדבר בכל תוכנית עם משוררת או משורר ישראלים ולא מפחד לשים על השולחן את האג'נדות, האהבות והכעסים שמהם עשויה שירה || פרק חדש ליום עם המשורר אורי בר

RSS

בשכונה שלנו

בשכונה שלנו

בכל שבוע נצא למסע קצר בשכונה המזרח תיכונית שלנו. נגלה תופעות חברתיות שקרובות אלינו אך רחוקות מהעין. נכיר אנשים ומגמות באמצעות כתבי אל-מוניטור מטורקיה ועד עיראק דרך איראן עם עצירות בלבנון וסוריה. נדבר על פוליטיקה, כלכלה, תרבות וחברה.

RSS

גאולה אבן סער בשיחה אישית

גאולה אבן סער בשיחה אישית

גאולה אבן סער בשיחה אישית עם ישראלים מעניינים. בלי פוליטיקה, אבל עם כל השאר. מבית כאן רשת ב

RSS

גגות ירושלים

גגות ירושלים

אנחנו עושים ראיונות אינטימיים עם דמויות ירושלמיות מרתקותCome on up to the rooftop with Yehuda Seigel for intimate interviews with Jerusalem's colorful Characters. Produced by: Chananel Benarroch Check out our community: https://www.facebook.com/JerusalemRooftop/

RSS

גיבור תרבות

גיבור תרבות

ד"ר דוד גורביץ' וד"ר דן ערב משוחחים עם יונתן גת על הדמויות האייקוניות שעיצבו את הדרך שבה אנחנו צורכים, יוצרים וחיים תרבות

RSS

גיימפאד

גיימפאד

משחקי מחשב, וידאו וצרות אחרות

RSS

גיקאאוט - כל מה שגיק

גיקאאוט – כל מה שגיק

תכנית גיקית במיוחד העוסקת במה שמעניין באמת. קומיקס, סרטים, סדרות, משחקים, וההשפעה על החיים שלנו. ינאי ואבנר מביאים לכם את הארועים החזקים של השבוע, בכל שבוע.

RSS

גם חנונים הם גברים

גם חנונים הם גברים

הכירו את "גם חנונים הם גברים" – הפודקאסט החדש של מנטור, מתחם הגברים של TheMarker labels. אורי פינק, מגיש הפודקאסט ואחד מאבות הקומיקס בישראל (זבנג, סופר שלומפר, סברמן ועוד), יצלול מדי פרק לכל מה שמעניין בעולמם של החנונים ויוכיח שגם הם גברים אמיתיים, לא פחות מכל חובבי הספורט והמכוניות.

RSS

גם כן תרבות

גם כן תרבות

בין קולנוע לאינסטוש, בין פיוט לציוץ, ובין מרכז לפריפריה – גואל פינטו ואנשי דסק "כאן תרבות", עם האג'נדות, הפוליטיקה וכל מה שחשוב לדעת בתרבות בארץ ובעולם

RSS

הגיקלופדיה המשודרת

הגיקלופדיה המשודרת

!כל מה שמעניין בתרבות הגיק הישראלית

RSS

הולכים לקולנוע

הולכים לקולנוע

הולכים לקולנוע הוא פודקאסט שבועי על קולנוע, שלא מתבייש לחפור לעומקם של סרטים וז'אנרים ולעשות לכם מלא ספויילרים, אם צריך. מגישים, עורכים ומפיקים: קרין ונימרוד אלדאה, מערוץ היוטיוב הפופולארי, ״טופ גיק.

RSS

החיים היקום וכל השאר

החיים היקום וכל השאר

כשמו כן הוא, פודקאסט על החיים, היקום וכל השאר

RSS

הכמוסה

הכמוסה

רעיונות ואנשים יוצאי דופן. פודקאסט שבועי מבית כלכליסט, עם קרן צוריאל וליעד ליבנה

RSS

המדריך

המדריך

גילי איזיקוביץ ורותה קופפר, שתי עיתונאיות תרבות חריפות וביקורתיות, מביאות מידי שבוע ספר הדרכה ישן ומנסות להבין מה היה אז וכמה זה לא רלוונטי היום. הן מנהלות שיח על ספרי ההדרכה בשיתוף מרואיינים שונים בצורה הומוריסטית וביקורתית. בין ספרי ההדרכה אפשר למצוא מדריך לגידול ילדים, איך להיות האישה החושנית, הכללים שיעזרו לך למצוא חתן ומדריך אופנה והרזיה.

RSS

המקצוע עם הכי הרבה 'לא' בעולם

המקצוע עם הכי הרבה 'לא' בעולם

פודקאסט לשחקנים ולכל מי שאוהב את המקצוע. אתגרים, תובנות, טיפים, כשלונות והצלחות בחייהם של שחקנים

RSS

הצ'ייסר מציג: משחקי המוח

הצ'ייסר מציג: משחקי המוח

אפשר ללמוד להיות צ'ייסר. איתי הרמן, הצ'ייסר הישראלי, חושף את רזי הזיכרון, מספר את הסיפורים מאחורי התשובות המהירות בתכנית "המרדף" ונותן טיפים לשיפור הזיכרון

RSS

הרגע

הרגע

הדרך הכי טובה להבין את המציאות היא להקשיב לה מקרוב. גיא חג׳ג׳ ורום אטיק לוקחים מיקרופון ומתלווים לסיפור אמיתי, נכנסים לעולם שהם לא מכירים ומנסים להבין אותו

RSS

הרגע שבו הבנתי שאני לא מבין כלום

הרגע שבו הבנתי שאני לא מבין כלום

דמויות מוכרות מספרות על אותו רגע בלתי נשכח, כשכל מה שהם היו משוכנעים בו – לא היה נכון עוד || עורך: נדב הלפרין

RSS

התבודדות

התבודדות

עמיחי חסון ויאיר אסולין במסע זוגי שבועי בין רעיונות, רגשות ודעות על המציאות, התרבות והאינסוף

RSS

התוכנית הבאה

התוכנית הבאה

ברוכים הבאים לתוכנית הבאה, פודקאסט ביקורת טלויזיה שבועי. אם תרצו דברים מוזרים נקרא לטובות לקרב שיעשו סקנדל עד שישאר רק האדם האחרון בעולם.

RSS

זרים

זרים

מתי בכית בפעם האחרונה? מה צבע מברשת השיניים שלך? מה עדיף – קריאת מחשבות או נסיעה בזמן? בפודקאסט חדש של גלי צה"ל אנחנו נועלים זוג זרים מוחלטים באולפן לסדרת שאלות – חלקן אישיות, חלקן הזויות וכולן מובילות לשיחות מרתקות.

RSS

חלון גאווה

חלון גאווה

בחלון נציג את ההיבטים הייחודיים של חיי קהילת הלהט"ב בתחומי התרבות, אמנות, משפט, כלכלה ורודה, בריאות ומדיניות.
עורך ומגיש: איציק יושע, עורך משנה: ליאור סורוקה

RSS

חתוכה וחסן

חתוכה וחסן

המשוררים שלומי חתוכה ורועי חסן משוחחים ביניהם על אומנות, מוסיקה, קולנוע וספרות בנגיעה אישית

RSS

חתירה אל ההווה

חתירה אל ההווה

גלעד כהנא עם סיכום שבועי של מה שהיה ומה שיהיה דרך הצצה בחור המחט של ההווה

RSS

טווין פיקס: יומן צפייה

טווין פיקס: יומן צפייה

הסדרה הקלאסית ששינתה את הטלוויזיה חוזרת אחרי 25 שנה, והיא מוזרה מתמיד. בכל שבוע, בצמוד לשידור הפרק בישראל, גם אנחנו נהיה כאן – קבוצת תמיכה למי שמנסים להבין את כתב החידה היפה והמשונה של דיוויד לינץ'. עם איל גבע, ד"ר שי בידרמן וטל אבידן

RSS

טקסטמאניה

טקסטמאניה

המשוררת נעם פרתום נטפלת מדי תכנית לנושא קיומי, תרבותי או חברתי אחר ותוקפת אותו ממגוון כיוונים באמצעות טקסטים ספרותיים והגותיים שנכתבו עליו. כל תכנית מלווה במוזיקה רלוונטית ובראיונות עם אנשי רוח שמעשירים את הדיון

RSS

יוצרים זיכרון

יוצרים זיכרון

בין השכול לזיכרון, בין הקרב לאבל שאחריו – הסופרים ממשיכים לכתוב והציירים מושחים במכחולם. סדרת תוכניות מיוחדת לרגל יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, בהפקת "כאן תרבות"

RSS

כאן זה לא אירופה

כאן זה לא אירופה

מההיסטוריה שעשה ״אבניבי״, דרך מבוכות קדם האירוויזיון והכישלונות הקולוסאליים, ועד החגיגות בכיכר עם הזכייה של נטע – 40 שנה אחר כך. דור סער-מן ותומר קריב מביאים את סיפורה של אומה מזרח תיכונית שרק רוצה שאירופה תאהב אותה

RSS

כותבת ומוחקת אהבה

כותבת ומוחקת אהבה

העיתונאית והסופרת ענת לב אדלר פוגשת נשים מעוררות השראה. שיחה בלי פילטרים ובלי מעצורים אבל עם המון תובנות משנות חיים

RSS

ליסה פרץ משוחחת

ליסה פרץ משוחחת

מדי שבוע פוגשת העיתונאית ליסה פרץ אחד מאנשי התרבות הפועלים בארץ לשיחה אישית על החיים והיצירה

RSS

לכל הפחות בונובו

לכל הפחות בונובו

פודקאסט בנושאי תרבות, מדע בדיוני ועוד דברים שמעניינים את ניצן פוזנר ויונתן לזר תלם

RSS

מאחורי הכריכה

מאחורי הכריכה

הסיפורים שמאחורי הספרים – הפודקאסט של ספרי ניב

RSS

מאחורי הקלעים

מאחורי הקלעים

שעה עם רותי קרן על צדו הנסתר של עולם התרבות והאמנות. בכל שישי בשש נאפשר הצצה אל הסמוי מן העין, בתיאטרון, במחול, במוסיקה, בספרות, באמנות הפלסטית ובתקשורת. נתוודע לאנשים "הלא מוכרים", שמאחורי היצירה האמנותית: פועלי במה, תפאורנים, תאורנים, אנשי סאונד, עורכי ספרים, מעצבי כריכות, צלמים, טכנאי רדיו, אוצרי תערוכות, כוראוגראפיים ועוד. נסובב את "הבמה" ונאיר גם את תהליך המעשה האמנותי, שבסופו : הצגה, סרט, תערוכה, ספר, קונצרט או תכנית רדיו

RSS

מאחורי השירים

מאחורי השירים

מדי שבוע נפגש חיי א-דור עם מוזיקאי ישראלי לשוחח על האלבום האחרון שלו ומה שעומר מאחוריו

RSS

מדברים בסרט

מדברים בסרט

זהר זקס ודין לנגסם, שני מהנדסים מלאי סקרנות על הסרט של החיים שלנו במאה ה21, בפודקסט מלא הומור על כל מה שמעניין אותנו, ואותכם

RSS

מדברים ספרות – פודקאסט על ספרות ישראלית

מדברים ספרות – פודקאסט על ספרות ישראלית

בתוכנית מתראיינים סופרים וסופרות ישראלים על ספרים שהם כתבו במהלך השנים. הפודקאסט נעשה בשיתוף תחנת BGU RADIO
שבחסות אוניברסיטת בן-גוריון שבנגב, המנוהלת על ידי בוזי רביב. מגישים: חיים פסחוב ואביב מלכה.

RSS

מה קורה כאן

מה קורה כאן

האנשים שעושים את כאן בשיחה אוף-דה-רקורד על אחורי הקלעים של העבודה שלהם ועל מה שבאמת קורה בתאגיד השידור הישראלי. מגיש: לי-אור אברבך

RSS

מה שכרוך Under Cover

מה שכרוך Under Cover

מיה סלע ויובל אביבי לא מסכימים כמעט על שום דבר שקורה בעולם הספרות הישראלי. מגזין ספרות עצבני, מלוכלך ועם מילים גסות, ממש כמו הספרות עצמה.
בימי חמישי, מהדורת סוף השבוע עם שירי לב-ארי וענת שרון בלייס

RSS

מה שקורא

מה שקורא

תוכנית על ספרים שקוראים וספרים שכדאי לקרוא עם שירי לב-ארי

RSS

מוצר צריכה בסיסי – פודקאסט יין

מוצר צריכה בסיסי – פודקאסט יין

Podcast by מוצר צריכה בסיסי – פודקאסט יין

RSS

מסע בין כוכבים - Assimilate This

מסע בין כוכבים – Assimilate This

פודקאסט ישראלי למסע בין כוכבים

RSS

משחוק העתיד

משחוק העתיד

מִשְׂחוּק העתיד: איך משחקי הוידאו שיצאו ממסך המחשב ואנשים עם מיינדסט משחקי מעצבים את חיינו. את הפודקאסט עורך ומגיש ד״ר חנן גזית חוקר גיימינג, משחקולוג מומחה, מרצה, מנטור וגם גיימר בשעות הפנאי. חנן ואורחים עם הסיפורים, החידושים הטכנולוגיים והטרנדים החמים שאתם חייבים לדעת.

RSS

משחקי הדסק

משחקי הדסק

הפרשנות הפוליטית של מאבקי השליטה בווסטרוז, הניתוח האסטרטגי של מלחמות האש והקרח, ותחזית מזג האוויר בחומה (רגיל לעונה) – "משחקי הדסק", מהדורת סיכום שבועית, עם מיטב אנשי התקשורת והעיתונאים מכל שבע הממלכות. "משחקי הכס" משודרת בשידור ישיר ומתורגם בארץ

RSS

נבלים זה אנחנו

נבלים זה אנחנו

מאז ששמענו את ג'סיקה ראביט אומרת: "אני לא רעה, אני רק מצוירת כך" הוקסמנו מנבלים קולנועיים. מדארת' ויידר, דרך האנס גרובר ו"זה שאין לנקוב בשמו" ועד לת'אנוס. איכות הנבל לרוב גם קובעת את איכות הסרט. כי אם לגיבור אין יריב מעניין, כל המהלך של הסרט לא מעניין. בכל פרק נתמקד בנבל אחד, או שחקן המגלם נבלים, או תמה (אינטליגנציה מלאכותית, זומבי וכו') -הכול מהעולמות הבדיוניים. נבלים אמתיים זה כבר סיפור אחר.

RSS

סוד עסיס וצבע

סוד עסיס וצבע

בעקבות הסצנה הפעלתנית של כותבי וקוראי שירה בישראל, המשוררת ריקי דסקל, זוכת פרס ראש הממשלה לספרות לשנת 2017, מבקשת לחשוף את הציבור הרחב לפעילות הספרותית הענפה בתחום השירה בארץ. בסדרה תעסוק דסקל בשירים קצרים שיגעו לכם בלב, יחדרו אל הבטן וישחקו לכם בראש. שירים שבהן המילים אינן רבות אך מסודרות באופן מופתי כזה, שאם נזיז אחת מהן יתמוטט המבנה על חלקיו.
מגישה: ריקי דסקל. עריכה טכנית: נתי גרינברג.מפיק בפועל: נועם אקוטונס.
מבית היוצר של הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה, המרכז לתרבות מונגשת.

RSS

סטרייט פרנדלי

סטרייט פרנדלי

מההומו-ספיאנס ועד ימינו הלהט״ביות תמיד ובכל מקום פשוט נמצאת שם. בין אם אתםן מהקהילה הלהט״ב או פשוט מתעניינים, נדבר ונלמד על ההיסטוריה, התרבות והלייף סטייל הלהט״בי. נארח את החוקרים, דמויות המפתח והא.נשים הכי משמעותיים וססגוניים בקהילות הלהט״ב.

חלק מהפרקים והתכנים עלולים להציף מגוון נושאים, ובמקרים כאלו אנו ממליצים לפנות אל הקו הגאה ״יש עם מי לדבר״ ואל ארגוני הקהילה הלהט״ב.

RSS

סימני קריאה

סימני קריאה

פודקאסט סיפורים קצרים, שנכתבו כולם על ידי כותבים בעלי לקויות ראייה וקריאה. כל פרק הוא סיפור ביכורים קצר שכתב אחד מבוגרי סדנאות כתיבת הפרוזה, מבית היוצר של "סדנאות הבית", בית הספר לכתיבה של הסופר אשכול נבו והמשוררת אורית גידלי, בשיתוף הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה. בואו לגלות איך העולם נראה (ונשמע) מבעד לעיניהם של אלו שאינם יכולים לראות.

RSS

סיפורה של שפחה

סיפורה של שפחה

שפרה קורנפלד ודפנה לוסטיג מדברות מדי שבוע על הפרק החדש בסדרה "סיפורה של שפחה" ומארחות אורחים מעניינים. העונה ה-3 של הסדרה משודרת רק ב-HOT.

RSS

סמוך על סול: יומן צפייה

סמוך על סול: יומן צפייה

סול גודמן הוא כבר מזמן לא הסיידקיק של וולטר ווייט. יונתן קוטנר וניר גורלי יורדים לחייו, בריקאפ שבועי שיעלה בכל שבוע בסמוך לשידור הפרק החדש בעונה השלישית של "סמוך על סול"

RSS

סמול טוק

סמול טוק

יונתן ריגר מארח את אנשי החדשות לשיחה אינטימית

RSS

סרטים זה אנחנו

סרטים זה אנחנו

פודקאסט שבועי העוסק בקולנוע עכשווי כולל חדשות, ביקורת סרט בלי ועם ספויילרים. בעיקר ביקורת קולנוע אבל גם קצת נטפליקס, טלויזיה ועוד

RSS

סרטים פיקטיביים

סרטים פיקטיביים

שני חובבי קולנוע ממורמרים מדברים על סרטים ישראליים שלא קיימים. בכל פרק הם מארחים במערה האפלולית שלהם אנשים שקשורים לעולם הקולנוע או הכתיבה – סטנדאפיסטים, תסריטאים ומבקרי קולנוע – וביחד הם רוקחים סרטים מופרכים, מגוחכים ומשונים שהם היו עושים אם רק היה להם תקציב. או צוות. או מוטיבציה.

יוצרים ומגישים: בן סגרסקי ויובל ניצן.

RSS

אחת פלוס חמש

אחת פלוס חמש

בשעה הזאת נלך אחורה ולצדדים, אל ספרים שפשוט היו שם ברגע הנכון ונתנו טעם. ענת שרון בלייס + אמן אחד + חמישה ספרים אהובים

RSS

את ואני

את ואני

רותה קופפר וגילי איזיקוביץ (עיתונאיות תרבות ומעריצות אירוויזיון מושבעות) ינסו להתחקות אחרי נושאים הקשורים לתחרות כמו מדוע נשים מצליחות בו במיוחד? מתי נהפכה התחרות לכריסטמס של הגייז? ומה קרה ל״אינטרוויזיון״ כשמזרח אירופה נטשה אותו לטובת האירוויזיון

RSS

את ואני וחנוך לוין

את ואני וחנוך לוין

המוות ליווה את חנוך לוין לאורך כל חייו והיה מוטיב מרכזי ביצירתו. בסדרת הסכתים חדשה, לציון 20 שנה למותו של לוין, נצא למסע בעקבות המוות בין החיים.

RSS

מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

מקשקש – פודקאסט שמדבר איור

מקשקש, פודקאסט איור בהנחיית שחי,שחר בכור מייסד חבורת הטושים, מאייר ומעצב גרפי. בפודקאסט נפגוש מאיירים ומעצבים שמתעסקים, חיים ונושמים איור מתחת למים, אני מזמין אתכם להכיר מקרוב את עולמם של המאיירים, היצירה,האתגרים והסיפורים מאחורי הספרים, הקומיקסים והטורים.

RSS

יוצאים לתרבות טובה

יוצאים לתרבות טובה

אז מה זה בדיוק "תרבות יהודית"? על שאלה זו לא נענה, אבל על שאלות רבות אחרות על התרבות היהודית נשתדל לחשוב ולשוחח. כל פרק יעסוק בנושא או מושג מהתרבות היהודית-ישראלית ויבחן אותו מנקודות מבט היסטוריות, תרבויות, פוליטיות ואחרות. המשוחחים הם חברי וחברות צוות תרבות יהודית-ישראלית במטח ואחרים.

RSS

דתי פתוח

דתי פתוח

בנימין שינברג בשיחה אישית עם רבנים, פוליטיקאים, אמנים וכל מי שמעניין בציונות הדתית

RSS

משחקי הטירה

משחקי הטירה

פודקסט על משחקי קופסה שנעשה על ידי בורד גיימרים בשביל בורד גיימרים

RSS

מאחורי המיקרופון

מאחורי המיקרופון

הצצה אל מאחורי הקלעים של הפודקאסטרים שיושבים מאחורי המיקרופון…

RSS

רוחניות חילונית

רוחניות חילונית

בעזרת המדע, האומנות והפילוסופיה. הצטרפו אליי למסע מרתק בעקבות הגילויים, הרעיונות והתשובות.

RSS

איפה הצ'קפוינט?

איפה הצ'קפוינט?

פודקאסט גיימינג ישראלי

RSS

מה עושים?

מה עושים?

בפודקאסט אשאל את השאלה האלמותית מה עושים?איך מעבירים את הזמן עם כמה שיותר צחוק ומשמעות ככה שהוא לא ינזל מבין האצבעות. אארח שלל אורחים שיעזרו לנו להבין את הדרכים הטובות והמצחיקות ביותר לחיות.

RSS

פשוט לצאת לאור – הסיפורים מאחורי המקלדת

פשוט לצאת לאור – הסיפורים מאחורי המקלדת

בכל פרק יש ראיון עם סופר עצמאי אחר, המספר את הסיפורים מאחורי המקלדת.

RSS

מהגנגס ועד ההימליה

מהגנגס ועד ההימליה

לכל אוהבי הודו- כל מה שחדש ומעניין, תרבות, פוליטקה, חברה, כלכלה ורוחניות… עדכונים שוטפים וחדשות טריות

RSS

פוטרקאסט

פוטרקאסט

>פוטרקאסט – פודקאסט לילדים מעריצי הארי פוטר

RSS

שורה שניה באמצע עם אביעד ותום

שורה שניה באמצע עם אביעד ותום

תום שפירא ואביעד שמיר נפגשים פעם בשבוע לדסקס שני סרטים – אחד חדש ואחד קלאסי

RSS

מה הסיפור

מה הסיפור

אני אורית פלג, שחקנית ואומנית סיפור, מזמינה אתכם.ן להצטרף אלי… למסע אל מחוזות הדמיון והנפש.למה דווקא סיפור?כי בכל סיפור "מקופל חלום החיים של כולנו…","כי אצורה בו פילוסופיית החיים התמימה לכאורה אך העמוקה מני ים" (א' כהן, הפילוסוף פיטר פן…)מוכנים לצאת איתי?

RSS

אלון ברק עושה מוזיקה - פודקאסט על עולם המוזיקה והדיגיטל

אלון ברק עושה מוזיקה – פודקאסט על עולם המוזיקה והדיגיטל

בין הנושאים הרבים אשר יעלו בפודקאסט, יערכו שיחות עומק עם יוצרים, מפיקים מוזיקליים, אנשי סאונד, אנשי תוכן ושיווק מהארץ ומחו"ל.ייעוץ והדרכה בפלטפורמות הסטרימינג השונות, שיווק ומיתוג בדיגיטל, חדשנות, נפש ויצירה.

RSS

מיוזיק ביזנס

מיוזיק ביזנס

פודקאסט ״מיוזיק ביזנס״ בהגשת אלון ברק וחגי גולדובסקי ובשיתוף אולפני פלוטו. בכל שבוע אנו מארחים אמנים ואנשי מקצוע מהמובילים בתעשיית המוזיקה לשיחות תכ׳לס עם זוויות אחרות, הופעות לייב באולפן, ובעיקר חדשנות וגוד וייבז.

RSS

פילי הים

פילי הים

מגדירים את הפודקאסט מחדש.

RSS

שורדות ומרכלות

שורדות ומרכלות

שורדות ומרכלות, הפודקאסט השבועי שמסכם את מאורעות הישרדות וי.איי.פי 2020 באהבה ובבוז.

RSS

מדברים סטנדאפ

מדברים סטנדאפ

הסטנדאפיסטים ארז בירנבוים ועומר בורשטיין מדברים על סטנד-אפ

RSS

אבא ובת מדברים בשבת

אבא ובת מדברים בשבת

שיחה שבועית של דרור ומאיה על נושאים שמעניינים אותם – מדע, טכנולוגיה, סביבה, ועוד

RSS

פסיפיקאסט

פסיפיקאסט

פודקאסט טיולים בפסיפיק

RSS

תפודי כורסה

תפודי כורסה

שתי תפודות מדסקסות על כל מה שחדש, ישן, טוב ורע בעולם הסדרות והסרטים, נמליץ לאן כדאי לזפזפ ומה שווה את הזמן שלכם.

RSS

טופס הוספת פודקאסט חדש למדריך

92 מחשבות על “מדריך הפודקאסטים הישראלי המלא”

 1. הי רן, הוספתי את עצמי בטופס אבל אני לא רואה שזה התווסף ואני רואה שאנשים מבקשים להוסיף בתגובות דווקא אז אולי הטופס לא עובד? בכל מקרה, הפודקאסט החדש שלי הוא "המצב הפוסט אנושי: אקטואליה בראי העתיד" שנמצא כאן: https://posthum.podbean.com ויעסוק בטכנולוגיה, תרבות ורוח. בינתיים יש רק טריילר אבל פרק ראשון עולה בשבוע הבא. תודה 🙂

  הגב
 2. היי רן,
  מה נשמע?
  יש לי פודקאסט חדש, "יחידים במינם" שמו, שעוסק באנשים שונים, מיוחדים ובלתי שגרתיים,

  ומציג מדי פרק דמות מרתקת מן ההיסטוריה האנושית:

  הרפתקנים פורצי דרך, כופרים בעיקר ומורדים, סופרים לא שגרתיים, שחמטאים משונים, פילוסופים יוצאי דופן ועוד שלל גיבורים מרתקים, נשכחים יותר או פחות.

  RSS – https://nivgoldstein.wordpress.com/category/%d7%a4%d7%95%d7%93%d7%a7%d7%90%d7%a1%d7%98/feed/

  הפודקאסט זמין להאזנה ב-Spotify, פודקאסט ישראל, Podcast Addict, Google Podcsats
  ו-I-Tunes.
  תודה רבה, ניב (מאזין ותיק מאוד) (:

  הגב
 3. בעבר היה ברשימה הזו פודקאסט בשם "מספרי הסיפורים", שבו קבוצת יוצרים ישראליים הקריאו תסכיתים וסיפורים קצרים מאתם.
  אני לא מצליח למצוא אותו כבר כמה חודשים. מישהו יודע לאן הוא נעלם, או מי היו היוצרים שלו?

  הגב
 4. שלום רן,
  אני ממליץ גם כל הפודקסט throughline של NPR. נושאים בהיסטוריה הלא רחוקה בזווית חדשה. צעיר ורענן.

  הגב
 5. היי רן,
  נפגשנו בכנס הפודקאסטרים המוצלח.
  אשמח אם תוסיף את הפודקאסט שלי: ear catcher.
  הפודקאסט עוסק בפרסום, קריאייטיב ושיווק והוא אף המוביל בארץ בתחום.
  עד כה הוקלטו מעל 40 פרקים בהשתתפות הפרסומאים, אנשי הקריאייטיב, הבמאים, המפיקים, מנהלי השיווק ועוד הבכירים בארץ ובנוסף, כל פרק עולה בכל שבוע באייס, אתר הברנז'ה הגדול בארץ.

  הנה הלינק:
  https://www.tikavodot.com/blog

  תודה רבה.

  הגב
 6. פודקאסטים מומלצים ממני:
  This American life – פודקאסט מעולה, הפודקאסט המקורי שסיפור ישראלי העתיקו (ברשות)
  Invisibilia – פודקאסט מעולה בקטגורית מדע.
  Serial
  S-town
  Crimetown
  Heavyweight – תרבות

  הגב
 7. הנה עוד שני פודקאסטים של היסטוריה (באנגלית) מדהימים של מגישים ש"גדלו" על ברכיו של דן קרלין. שניהם לא רק מספרים על אירועים היסטוריים אלא נכנסים עמוק להיבטים החברתיים והפילוסופיים של אירועים אלה. לרוב אלה אירועים קשים ומאוד אפלים בהיסטוריה האנושית
  History on Fire
  The Martyrmade Podcast

  הגב
 8. היי רן, אשמח אם תצרף גם את הפודקאסט שלי לרשימה: פודקאסט על עקבים – פודקאסט על יזמות ואימהות בו אני מראיינת עצמאיות (ואימהות) שכבר הקימו עסק מצליח. מטרת הפודקאסט לתת השראה, ידע וכלים לאימהות עצמאיות ולעצמאיות שבדרך… זה האתר: https://podcastonheels.co.il/
  בתודה מראש

  הגב
  • הי, חדווה – אני מניח שהאתר המארח נסגר… חבל 🙁 בכל אופן, זו תוכנית של גלי צה"ל, והזכויות עליה הם שלהם.
   רן

   הגב
 9. יש מצב להוסיף גם אותיייייייייייייי???
  אני פודקאסט "יהדות בכנות"! עם הקומיקאי דוד קילימניק ועוד איזה אחד שמדברים על כל מיני דברים ביהדות ביומיום כמו למה אוכלים סופגניות בחנוכה, ועל הקשר בין הנחיתה לירח לבין ברכה בה מקדשים את הירח?!
  וואאאאטטטטטטט! ירח?! כן! (פרק 6) מוזמנים!!
  גם באתר: yahadut-bekenut.blogspot.com
  וגם בפייס: https://www.facebook.com/yahadut.bekenut/

  הגב
 10. הי, תודה רבה!
  אני חוזר לפה מדי פעם כדי להתעדכן בדברים חדשים ותמיד נהנה ממה שאני מוצא.
  לא מזמן גיליתי רשת פודקאסטים מעניינת וקצת מוזרה ששווה לבדוק: http://darkmyths.org/
  לכל אוהבי ההסטוריה של רוסיה הסובייטית, אני ממליץ שם על הפודקאסט Eastern Border (באנגלית – עם מבטא מזרח אירופאי נגיש). ממש מעניין!

  הגב
 11. רן, פעם היה באתר קישור לפוד קסט של דר' אילן אבקסיס, המזרח הקדום (או משהו דומה). תוכל להוסיף את הקישור אליו. תודה יאיר

  הגב
 12. לרן שלום!
  אני מעוניין להוריד לי את התוכניות של דודו ארז ואבי אטינגר בגלצ כל יום ה' וכן את התוכניות של זרחוביץ וטייכר ברדיו 102 הייתי מוריד א"ז באתר אי קאסט ונרשמתי להזנות.ולפתע זה הפסיק לעדכן ובאתר זה לא מופיע.אולי תוכל לעדכן אותי ולכוון אותי מה לעשות.
  היות ואינני דובר השפה האנגלית אודה לך אם תואיל בטובך להנחות אותי צעד אחר צעד.
  בתודה מראש

  הגב
  • הי, מני,
   לצערי – אני לא חושב שאני יכול לסייע. אם מי שדאג להעלות את התוכניות האלה לאתר של אייקאסט הפסיק לעשות
   זאת, מה נוכל לעשות?
   רן

   הגב
 13. הי רן,
  אני לא אומר שזה בכוונה, אני אפילו לא מאמין שחשבת על כך.
  אבל, רוב הפודקסטים פה הם בהנחיה גברית …
  יש לא מעט פודקסטים טובים של נשים.
  רשימה ראשונית של פודקסטים ניתן למצוא פה:
  http://www.wnyc.org/story/female-podcast-hosts

  אני אישית ממליץ על שלוש:
  http://www.wnyc.org/shows/deathsexmoney
  http://www.wnyc.org/shows/notetoself
  https://itunes.apple.com/us/podcast/science-vs-season-1/id998250544?mt=2

  הגב
  • הי, עידן! נכון – זה גם המצב בעולם האמיתי: רובם המוחלט של הפודקאסטים הם בהנחיה גברית, משום מה. אני שמח מאד
   להוסיף פודקאסטים בהנחייה נשית למדריך! 🙂
   רן

   הגב
 14. רן, תודה רבה על כל מה שהאתר הזה מכיל!
  למען הסדר הטוב, "מועדון הסיפור הטוב" ו"פה ושם בארץ ישראל" מובילים לאותו מקום (כמעט).

  הגב
 15. יש גם את כל הפודקאסטים תחת עלילון http://alilon.net/ יש שם את פודקאסט הדגל עלילון, על ביקורות וחדשות קומיקס, הרואים למרחקים על איזה קומיקסים יוצאים בקרוב, שורה שניה באמצע על ביקורות סרטים, ואת החדש legend of fangirl שמדבר על גיקיות בראייה נשית

  הגב
 16. יש פודקאסט דו-שבועי מצויין שאני שומע בענייני אקטואליה – no agenda. הם מתעסקים בניתוח עיתונות וחדשות. יש להם גוון טיפה קונספירטיבי, אבל לא יותר מידי, וזה נעשה בהמון הומור. זו באמת תוכנית מצויינת. פעמיים בשבוע כשעתיים לכל תוכנית. אני מכור לזה. אפשר למצוא את
  ארכיון התוכנית כאן.

  הגב
 17. תכניות העבר של שעה הסטורית בגל"צ, עם פרופסור מיכאל הרסגור. תכניות מצוינות ומרתקות.
  את הקישור הופכים לקובץ אודיו (אפשר עם תוכנת ORBIT) ולאחר מכן בתוכנה שממירה ל-MP3.
  באתר גל"צ אפשר גם את התכניות האחרונות , אבל באתר המקושר, פרקים ארכיונים שאין באתר גל"צ.

  הגב

כתוב/כתבי תגובה