פרסום ופודקאסטים ממותגים

רשת עושים היסטוריה היא רשת הפודקאסטים המובילה בארץ. הרשת התחילה עם הפודקאסט המצליח "עושים היסטוריה" שהוקם על ידי רן לוי ב-2007 ופעיל מאז ועד היום עם מאות פרקים ומאות אלפי מאזינים. ברשת עשרות תכניות,  הפונות לקהל מאזינים רחב, בארץ ובעולם באמצעות תכנים מרתקים ומעמיקים, באיכות ההפקה הגבוהה ביותר.

החל מ-2015 מציעה רשת עושים היסטוריה  שירותי הפקת פודקאסטים לארגונים וגורמים מסחריים בארץ ובחו״ל בעברית ובאנגלית . וכמה מהפודקאסטים שהופקו על ידה הפכו לפודקאסטים המובילים בעולם כגון Malicious Life (פודקאסט הסייבר המוביל בעולם)

פילוח נישתי
בעולם הפודקאסט, הדגש הוא על התוכנית ולא על הערוץ. קהל המאזינים של כל תוכנית ניתן לאיפיון הדוק יחסית לפי תחומי עניין (למשל- טכנולוגיה, מוסיקה, חובבי רכב…) ודמוגרפי (ליברלי או שמרני, צעיר או מבוגר וכו'). הפילוח המדויק מאפשר למפרסם לפנות לקהל המתאים ביותר עבור המוצר שלו, ולהשיג תמורה מירבית להשקעתו.

קשר אישי חזק עם השדרן ועם התוכנית
הניסיון המצטבר בעולם ובישראל מראה בברור כי ברדיו בכלל ובפודקאסטים בפרט נוצרים קשרים רגשיים ואישיים יוצאי דופן בין המאזין, השדרן והתכנית. קשרים אלה משדרגים את איכות הפרסום בתוכנית (במיוחד אם הפרסום ניתן בקולו של השדר הקבוע) שכן הקהל נוטה לראות בהאזנה לפרסומות סוג של 'תמיכה ערכית' בתוכנית אותה הוא מעריך ואוהב.

לפרטים והצעת מחיר עבור פרסום והפקת פודקאסטים ניתן לפנות במייל info@podil.net , טלפון 03-3741907 או באמצעות הטופס הבא:

אפשרויות פרסום

במדיה ייחודית קיימות אפשרויות ייחודיות! פינות תוכן שיווקי בפרקי תכניות הרשת – הפרסומות מופקות באיכות גבוה ומוגשות בקולו של הפודקאסטר ומאפשרות העברת מסרים מורכבים בצורה מעניינת.כל הפרסומות הינן Golden Break (מפרסם יחיד בהפסקת הפרסומת).

דוגמאות:

פרסומת לחברת וניליה: להאזנה
פרסומת לחברת Gett: להאזנה

לפרטים והצעת מחיר עבור פרסום בתכניות הרשת ובאתר ניתן לפנות במייל info@podil.net , טלפון 03-3741907

פודקאסט ממותג

פודקאסט ממותג היא הדרך להגיע אל הקהל באמצעות תוכן איכותי ומשמעותי!

לרשת הפודקאסטים 'עושים היסטוריה', של חברת פודקאסט ישאל מדיה בע"מ, יש נסיון רב בהפקת פודקאסטים, שיווקם, יצירת תוכן, הפקה ועריכה. דרך פודקאסט ממותג החברה מקבלת חשיפה משמעותית ולאורך זמן ובונה את המותג באמצעות תוכן.

דוגמאות לפודקאסטים ממותגים אותם יצרנו עבור מגוון לקוחות:

סיפורים מהניידת

פודקאסט על מורשתה של משטרת ישראל: ממז"פ ועד ימ"מ, מחדרי חקירות ועד חילוץ בני ערובה, מפושעים נאצים ועד טרור מקומי.

מבעד לזכוכית

פודקאסט שבוחן את ההיסטוריה האנושית בארץ ישראל דרך תצוגות הקבע של אגף הארכיאולוגיה במוזיאון ישראל בירושלים.

Malicious Life

פודקאסט על עולם אבטחת מידע עבור חברת Cybereason. הפודקאסט באנגלית, ומיועד לקהל האמריקני.

גללו למטה לראות את כל הפודקאסטים הממותגים שהפקנו!

לפרטים והצעת מחיר עבור פרסום בתכניות הרשת ובאתר ניתן לפנות במייל info@podil.net , טלפון 03-3741907 או באמצעות הטופס הבא:

כתוב/כתבי תגובה