[יחסינו לאן] מיינדפולנס: השיטה להפחית כעס בזוגיות


הורדת הפרק (mp3)

כולם מדברים על מיינדפולנס, אחת המילים החמות בשנת 2019, אז החלטנו ללמוד איך להכניס עקרונות מהמיינדפולנס לתוך הזוגיות כדי להפחית את הכעס והלחצים שעלולים להתעורר. נעמה קטן, דוקטורנטית בפקולטה לניהול וחוקרת את תחום המיינדפולנס מאוניברסיטת חיפה, מלמדת אותנו כמה תרגילים פרקטיים שיעזרו לנו ולכם לחולל שינוי מיידי ביחסים!
קחו נשימה עמוקה (ועוד אחת) והצטרפו אלינו.

האזנה נעימה,
פאולה וליאון.

לתכנית אפשר להאזין באפליקציית "רשת עושים היסטוריה" (אנדרואיד) – קישור להורדה: https://tinyurl.com/y6zgrx95

הרשמו לרשימת התפוצה במייל לקבלת עדכונים:  https://www.temp.ranlevi.com/newsletter/

 

 

 

מחשבה 1 על “[יחסינו לאן] מיינדפולנס: השיטה להפחית כעס בזוגיות”

  1. פאולה וליאון אתם ממש מהממים! וגם נעמה קסומה ונעימה ביותר! אני לוקחת מכם הרבה דברים לחיים, וכאן נשארתי עם תחושה שמיידפונלנס מדהימה לרגעים מאוזנים, ואחלה תוכנית מניעה, אבל בזמן כעס אמיתי פחות..
    אני לא יודעת מה אתכם.. אבל בזמן כעס- הקושי והבאג זה שאין ריאליות/ שליטה/ 'ראש מעל המים'- כדי לעשות את כל השלבים האלה- כי המוח הפעיל את האינסטינקט ההישרדותי- 'להילחם או לברוח', ובכל ההורמונים והגוף משתנים ברגע והוא רק רוצה לפרוק אנרגיה ואפילו עצבים ותוקפנות..
    אני למדתי מאברהם ליפשיץ (מטפל הכי הכי מדהים!) דבר ראשון להיפרד, אנחנו יכולים להגיד דברים קיצוניים שנשארים איתנו גם אחרי כמה שנים.. ובמצב שהופעל מערכת הכעס- לא שואפים להירגע, אלא הפוך- כדאי מאד ללכת לפרוק את כל האנרגיה שהמוח הכין אותנו בהישרדות – להילחם או לברוח. בזמן הזה כדאי לעשות ספורט ספונג'ה או לעבוד בגינה.. (כל אחד מה שעושה לו טוב ופורק לו את כל האנרגיה) , אח"כ כמובן לעשות נשימות, עיבוד, ומפגש מחודש.. זה ממש בקיצור, אשמח להרחיב . רק טוב אדוה קישינובסקי 0545640774

    הגב

כתוב/כתבי תגובה