[עושים פוליטיקה] מה לעזאזל עושים עם עזה?

הורדת הפרק (mp3)
בפרק הזה נמשיך את המסע הרעיוני בימין ונשמע מה היעד שהוא חותר אליו בעזה, בירושלים וביהודה ושומרון. נשמע גם גישות חדשות בקרב הימין לפתרון הסכסוך וננסה להבין מה ההבדל בין דור המייסדים לדור הצעיר
גם את הפרק הזה תוביל שרה העצני־כהן (יו"ר תנועת "ישראל שלי") ויחד איתה נשמע את משה פייגלין (יו"ר מפלגת זהות), ואמיר אביבי, מיוזמי "פתרון המדינה החדשה".

האזנה נעימה!

דפנה

6 מחשבות על “[עושים פוליטיקה] מה לעזאזל עושים עם עזה?”

 1. היי אביב, הקשבתי עכשיו לשתי הפודקאסטים האחרונים האלה והם מצויינים, וממש חיוניים, בתור אחד שעכשיו מתגבש פוליטית זה חשוב לי לשמוע גם דברים כאלה.
  הערה פראקטית- תקשיבי את כל הזמן מתפרצת לדברים של המרואיינת וזה בלתי נסבל, גם כי אני פשוט רוצה לשמוע מה יש לה להגיד וגם כי זה מעיק לשמוע כל הזמן שתי אנשים מדברים במקביל

  הגב
 2. פשוט מדהים איך לאורך שתי השיחות לא העלתה המראיינת שום אתגור לרעיונות הפסיכיים שעולים בפודקאסט. אני לא מדבר על המישור הפרקטי אלא על המישור המוסרי, בשום שלב לא בוחנת המראיינת האם זה הגיוני להתייחס לפלסטינים כסוג ז׳ של בני האדם כפי שעולה מכל פתרונות הימין. בשום שלב אין התייחסות של המראיינת לעד כמה צודקים או מוסריים הפתרונות שעולים.

  הגב
 3. הקשבתי קשב רב לפרק ולא הבנתי בסוף מהו הפתרון לזכויות ואזרחות פלסטינית. האם שרה העצני אומרת שהפלסטינים יקבלו אזרחות ירדנית או שהיא אומרת שהם יהיו חסרי אזרחות לתקופה של 50-100 שנה?
  אשמח להבהרה. תודה.

  הגב

כתוב/כתבי תגובה