[עושים עסקים] נוחם אוחנה: מדרגים מהשטח

הורדת הפרק (mp3)

[פרק בחסות אתר מידרג] "…דוקטור מהאוניברסיטה העברית כתבה לי : החזרתם לי את האמון בבני אדם, לא רק בבעלי המקצוע". בפרק הזה, נפגשתי לשיחה עם נוחם אוחנה, יזם ומנהל אתר "מידרג", האתר שמדרג את אנשי המקצוע בישראל, כדי לגלות איך עובדת שיטת הדירוג באתר? איך גורמים למאות מוסכים לשלוח את רשימת הלקוחות שלהם? ואיך הופך עסק חברתי לעסק כלכלי?

האזנה נעימה!
חגי.


דף הבית של התכנית
iTunes | אפליקציה לאנדרואיד | RSS Link | פייסבוק | טוויטר |הצטרפות לרשימת התפוצה במייל

3 מחשבות על “[עושים עסקים] נוחם אוחנה: מדרגים מהשטח”

 1. לא, באמת? פרק על מידרג בחסות מידרג? אז זה כבר לא פרק של עושים עסקים אלא פשוט פודקאסט ממותג.
  חבל. ההנחה היתה שלמרות הפיתוי, בעושים עסקים אתם מביאים סיפורים מעניינים בלי קשר להאם העסק מפרסם אצלכם או לא. אפילו חברות שפירסמו ברשת או החלו זמן קצר לאחר מכן לפרסם אצלכם עברו חלק בגרון בעקבות ההבטחה שזה לא פוקאסט עם פרסום סמוי (נכון, היה גילוי נאות במקרה הזה, ועדיין).

  ועוד משהו: מלבד שתי הפרסומות הרגילות (וה"חסות" של מידרג), הוכנסה פרסומת נוספת של "עושים תוכנה" (בו טרחתם לציין את נותני החסות שלהם לפודקאסט. באמת היה נחוץ?). אל תהרגו את הרשת עם פרסומות. לתשומת לבכם.

  הגב
  • הסיפור של מדרג מאוד מרשים,ואפילו מרגש.למרות החסות הפרק נשמע כנה וזה מה שחשוב.השתמשתי בשרות האתר והתוצאות היו מרשימות(!) בעלי המקצוע היו אכפתיים והוגנים,וזאת לאחר שלפני כ – 8 שנים עשיתי שיפוץ בביתי כאשר כל בעלי המקצוע היו כאלא שהומלצו ע"י חברים,והתוצאה הייתה אכזבה ותסכול בלשון המעטה.

   אני מצדיע למקים אתר מדרג על הנחישות, ועל הרצון להביא הגינות ואמון ביחסים בין בעלי מקצוע ללקוחות.

   הגב
   • תבורך נוחם אוחנה, הוגה הרעיון והמייסד של אתר מידרג .יצא לי להשתמש בשרותי האתר מספר פעמים, ולאתר דרכו בעלי מקצוע שונים ,ובכל פעם החויה היתה זהה- אנשים נחמדים,מקצועיים,הוגנים והגונים.וזה לכמרי לא מובן מאליו.
    כל הכבוד וישר כוח !!!

    הגב

כתוב/כתבי תגובה