[עושים טכנולוגיה] על הקשר שבין יזמים, רשתות חברתיות ומפגשים בינלאומיים – איילת מבור וד"ר יובל קליש

הורדת הפרק (mp3)

כולם מדברים סביבנו על יזמות. נראה לפעמים שבישראל אולי יותר מאשר במקומות אחרים בעולם פוגשים יוזמות, חברות ויזמים על כל גבעה ותחת כל עץ רענן. המונח 'מדינת הסטרטאפ' מלווה אותנו מזה שנים, בצדק יותר או פחות ונדמה לפעמים שבתל אביב רבתי אין ממש צעירים שהם מלצרים או מאבטחים – הם רק יזמים שעובדים על הסטרטאפ שלהם (או זמרים שטרם פרצו).

הרבה נאמר ונכתב על הקשר שבין ישראליות לבין אופי יזמי. בפרק הזה, יש לי הכבוד והעונג לארח שני אנשים שעוסקים, כל אחד מהזוית היחודית שלו, בחיבור של יזמים ישראלים לידע, לאנשים ולחברות בעולם:

 איילת מבור – מנהלת UK ISRAEL TECH HUB, מרכז הטכנולוגיה בריטניה-ישראל בשגרירות הבריטית בתל אביב, ואת ד"ר יובל קליש – פסיכולוג אירגוני וחוקר רשתות, מנהיגות ואת הקשר ביניהם. מנהל אקדמי של האקזקיוטיב MBA באוניברסיטת תל אביב ושל תוכנית קלוג-רקנאטי, שתיהן תוכניות המכשירות יזמים ותלמידי מנהל עסקים בכל העולם. בנוסף, צ'יף סיינטיסט ב- Step Ahead, סטרטאפ שמשתמש בתורת הרשתות החברתיות לעומס היתר של תקשורת אירגונית מודרנית.

האזנה נעימה,

ארנון.

לינקים:

UK Israel Tech

Founders Factory

Wonderbly

 

הרשמה לפודקאסט:
רשימת התפוצה בדוא"לiTunes | אפליקציית אנדרואיד | RSS Link | פייסבוק | טוויטר | לינקדין

נותני החסות לפרק:

 

2 מחשבות על “[עושים טכנולוגיה] על הקשר שבין יזמים, רשתות חברתיות ומפגשים בינלאומיים – איילת מבור וד"ר יובל קליש”

  1. אהלן, הקשבתי לארבעת הפרקים האחרונים ומאוד מרוצה מרמת ההעמקה בתוכן ובאופן כללי – ברמת ארגון הראיונות בהתאם לתוכן.
    נגעתם במספר "תחומים" משמעותיים טכנולוגיים- כעת אני חושב שיהיה מעניין לגעת ביישום הטכנולוגיה בתחומי חיים המשמעותיים, מעבר לממשל וכלכלה- כמו חינוך, חברה,סביבה ואקולוגיה. כיצד המהפכה הטכנולוגית החיה ונושמת הזו מצליחה לחולל שינויים חיוביים וחיוניים בעולם הכולל שלנו? הרי בסוף מטרת הטכנולוגיה היא לקדם . ואי אפשר לקדם רק אינטליגנציה וכסף.

    הגב

כתוב/כתבי תגובה