פודקאסט ממותג

פודקאסט ממותג

פודקאסט ממותג היא הדרך להגיע אל הקהל באמצעות תוכן איכותי ומשמעותי!

לרשת הפודקאסטים 'עושים היסטוריה', של חברת פודקאסט ישאל מדיה בע"מ, יש נסיון רב בהקמה של פודקאסטים, שיווקם, יצירת תוכן, הפקה ועריכה. דרך פודקאסט ממותג החברה מקבלת חשיפה משמעותית ולאורך זמן ובונה את המותג באמצעות תוכן.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-3741907 או במייל info@podil.net

פודקאסט ישראל מדיה בע"מ הקימה מספר פודקאסטים ממותגים. ביניהם

 

Waterline: הוא פודקאסט עבור משרד הכלכלה לאגף Israeli NewTech ובראשו עומד עודד דיסטל. מטרת הפודקאסט היא לחשוף את נושא החדשנות הישראלית בתחום המים לעולם.

 

 

 

מיטען חשמלי: פודקאסט על העבר, ההווה והעתיד של חברת החשמל.

 

 

 

 

Malicious Life

בנושא אבטחת מידע עבור חברת Cybereason. הפודקאסט באנגלית, ומיועד לקהל האמריקני.

 

 

 

האוניברסיטה הקטנה של המדעים

פודקאסט עבור 'החינוכית' המבוסס על ספרו של רן לוי "האוניברסיטה הקטנה של המדעים": ספר המביא דוגמאות, אנקדוטות וסיפורים מכל תחומי המדע והטכנולוגיה העיקריים – חלל, רפואה, ביולוגיה, פיזיקה, מדעי כדור הארץ, כימיה ועוד. כל פרק מביא סיפור קצר באחד מתוך מגוון של נושאים מדעיים.

 

 

 

בגרות דרך האוזניים:

פרוייקט הכנה לבגרות בתנ"ך, עבור 'רכס פרוייקטים חינוכיים'.

 

 

 

 

שוות להכיר:

הסדרה תציג 15 נשים שעשו משהו יוצא דופן, בין השאר בתקופות בהן החברה הגברית ציפתה מנשים לטפל במשק הבית ובילדים בלבד. פעמים רבות קורותיהן של נשים אינן מסופרות והקהל הרחב מכיר רק את סיפוריהם של הגברים שפעלו איתן.

 

 

 

מבעד לזכוכית:

בפרקים השונים נבחן את ההיסטוריה האנושית בארץ ישראל דרך תצוגות הקבע של אגף הארכיאולוגיה במוזיאון ישראל בירושלים. מהאדם הזקוף הראשון ששכן בעובּדיה בעמק הירדן, דרך חצור שהייתה עיר משגשגת בכנען, אל כתובת בית דוד מתל דן ועד לגרפיטי הצלבני באשקלון. בעזרתם של אוצרי המוזיאון נסקור בכל פרק כמה חפצים, חלקם יחידים במינם וכולם חלק מהסיפור המרתק של ארץ ישראל.

 

 

 

איך העולם עובד?: 

ארנון זמיר לוקח את הילדים למסע מרתק בעולם המדע והטכנולוגיה. כל פרק עוסק בתופעה/תהליך והסבר מה עומד מאחוריו, איך הוא נבנה ומהם מנגנוני הפעולה שלו.

 

 

 

אבא למה?:

ילדים שואלים שאלות טובות אך לא תמיד ההורים יכולים לענות תשובות טובות ,בין אם אנחנו עסוקים, מוטרדים או פשוט לא יודעים. אורן פרבר נשאל בכל פרק ע"י בתו שאלה בתחום המדע. מתפתח ביניהם דיאלוג. הוא משיב לה בשפה קולחת ובגובה העיניים אך ללא התפשרות על דיוק מדעי ומתפתח דיון בין שניהם.

 

 

 

ערך מוסף בשבילי:

ליאור תבורי וטל וולפסון, בוגרי משרד האוצר, משוחחים בכל פרק על מושג יסוד אחר בכלכלה. הסדרה מנגישה באופן נהיר וברור מושגים שכולנו שומעים מידי יום ולא תמיד מבינים את משמעותם.